Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Létezett bloody mary? és igaz...

Létezett bloody mary? és igaz a története? Vagy csak egy kitalálció?

Figyelt kérdés
esküszöm befostam.
2010. okt. 4. 21:06
1 2 3 4 5
 31/43 anonim válasza:

Kérdező 17. kommentje: EZ VOLT A SPIDERWICK-KRÓNIKÁKBAN IS!!

és amugy nem létezik mert mi kipróbáltuk a barátnőimmel egy ottalvós bulin, és semmi sem történt úgyhogy nyugi

2011. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:
sok ezer variációt hallottam. én specko hiszek a szellemekben,de hogy Bloody Maryt hívjam az ki van csukva! elég hogy így is zargatnak a szellemek,de nem tudok velük mit csinálni. de ezt hagyd meg másnak aki nem foglalkozik már az életével. szóval hagyd ez nem játék. én is parázok este bele nézni a tükörbe. pláne amikor épp véletlen pont éjfélkor megyek ki :-D inkább le gugolok csak hogy bele ne nézzek
2011. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim válasza:

Én inkább hiszek benne mert a végén még meghalok.Rengetegen mondják hogy ez igaz mert hogy a rokonuknak a barátnőjének a pasijának a testvérének az uncsitesójának a nővére kipróbálta és meghalt.Egyébként meg ha megidézed és nem történik semmi akkor lehet hogy rosszul csináltad.A történetére is ezer variáció van pl.:kiugrott az ablakon,elvágta az ütőerét stb.

Kérdező:inkább ne probáld ki!!!

2012. febr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim válasza:
100%
ha elöjön a nyakát vakargatja azonnal meg halsz ha elmebetegül viselkedi belerángat a tükör világba ha pedig elöjön kimész mer megijedsz akkor letesz egy bloody mary koktélt és be mész meg iszod ott dögölsz meg
2012. febr. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Ne félj, ha nem mondtad tükör előtt 3-szor hogy Bloody Mary akkor nincs mitől félned (és amúgy sem), de kipróbálhatod
2012. márc. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 Hordozo:) válasza:
én mindig asztmondom hogy aszhiszem el amit latok én kiprobaltam és megis it vagyok nincs nyakam elvagva nem szurtak hatba meg furtultam meeg nyelvemetis kidugtam de semi vagy lehet at küldöt egy masik dimenzioba hanonan most irogatok :D (nincs mary nics neki kaput vege ö töbet nem el :D )
2012. jún. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 Hordozo:) válasza:
valaki meg tudja mondani hogy eszt hogy csinaltak meg hogy a tükörböl elö jöt mijen eszköz kel hoza:D http://www.youtube.com/watch?v=NAwOS7jAJP0 ???
2012. jún. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Bloody Mary legendájáról néhány szót:

Egy Mary(Wasington azt hiszem ) nevű ember beszállt az autójába és elindult miközben vezetett látta a kocsi tükrében a halálát és miközben arra figyelt autó balesetet szenvedett a látott módon.Nem halt volna meg valószínűleg de valaki a saját vérébe folytotta.Mielőtt megtalálták a testét 3x kiabálták a nevét és mikor kimondták 3x-rra akkor a harmadikra meghalt.És mivel a tükörben látta a saját "halálát" ezért a lelke örökre a tükörben maradt.Én legalább is így hallotam meg ha gondolod akkor nézd meg az Odaát c. filmnek is van egy ilyen Bloody Mary-s része...

Ne félj ha nem piszkálod nem fog bántani.

2012. jún. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Valamelyik nap elkezdtük nézni a paranormál részeket.. baártnőmmel épp tellón beszéltünk mert bevoltamszarvaegyedül itthon..( estevolt) miközben beszéltem vele beleénztem a tükörbe és mondta h mondjam a tükör előtt h bloodymary(nem tudtam h miaz, kiaz..) egyszermondtam ki..ahogy kimondtam valami csörgést vagy valami ilyesmi hangot hallottam a fürdőszobából... nyitvahaygtam mindent és felszaladtam gyorsan baátnőmhöz.. azóta aligmerem becsukni a szemem elalvásnál.. szóval szerintem NEpróbáldki..
2012. jún. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim válasza:

Heló kérdező!


Bloody Mary-ról. Én azt a történetet hallottam, hogy volt egy elmebeteg koma, ki azt hitte, hogy Mary haja arany szinű és este levárta a haját. Reggel felkelt és amit a tükörbe nézett látta a fejét, és felakasztotta magát.

Aztán este kimondod, hogy Bloody Mary akkor megjelenik és ha megzavarod a kaput és nemolyan soká csukod be a kaput akkor 1-essével öl meg titeket, ha többen voltatok.

2012. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!