Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Léteznek szellemek, kísértetek...

Léteznek szellemek, kísértetek, démonok?

Figyelt kérdés
Vajon azok a beszámolók, ahol arról beszélnek, hogy láttak szellemet, az mind kamu? Vagy van hiteles is köztük? A tudomány már kimutatta valamilyen módszerrel, hogy szellemek nem léteznek? Én még ilyesmit nem láttam, de a barátom számolt már be furcsa dolgokról. Egy emberszerű valami felbukkant, aztán el is tűnt. A szobában a papucs magától felemelkedett, és átment egy másik helyre a szobában. Ő nem hazudna nekem, mert jó barátok vagyunk, mindent őszintén elmond mindig.

2023. márc. 22. 21:11
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
14%

Nem, nem léteznek.


------


"A tudomány már kimutatta valamilyen módszerrel, hogy szellemek nem léteznek? "


Alapővetően téves, ostoba felvetés. A tudomány egyrészt semmit sem bizonyít, pláne nem valaminek a NEM létezését.


"nem hazudna nekem, mert jó barátok vagyunk"


Majd ha lejön a szerről, akkor kérdezd meg újra.

2023. márc. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
37%

A tudomány nem mutatott ki semmit arról, hogy szellemek léteznek. Sőt, Brian Cox szerint a részecskefizika éppen cáfolja a létezésüket.


Ennek ellenére nekem vannak olyan élményeim, amikre simán rá lehet fogni, hogy szellemet/természetfeletti lényeket láttunk (többen, és nem voltunk sem részegek, sem egyéb tudatmódosító szer hatása alatt).

2023. márc. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
76%
Léteznek szellemek és démonok is, bár egyáltalán nem olyanok mint ahogy azt a média bemutatja.
2023. márc. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Nem drogozik. Vallásos ember ő is, ráadásul egy olyan vallási irányzatot követ, amely tiltja az alkoholt, dohányzást, és a drogok használatát.
2023. márc. 22. 21:28
 5/40 anonim ***** válasza:
14%
És akkor jöhet a tanulmány erről. Különös tekintettel a mérési módszerek körülményeire és eszközeire.
2023. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
23%

"Vallásos ember ő is"


Tehát eleve fogékony a mesékre. Igazán kitűnő forrás.

2023. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
27%

Léteznek eltévelyedett, zavart, alantas diszkarnált emberek. Az ő perispiritjét érzékelheti inkarnált ember szellemként, kísértetként, démonként.

Léteznek műszeres módszerek a kimutatásukra, kommunikációra.

2023. márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
74%
Milyen műszerek és módszerek?
2023. márc. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
31%
Instrumental Transcommunication
2023. márc. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
93%
Végül is kifejthetnbéd ahelyett, hogy idehánysz két szót. Ráadásul a műszereket le is hagytad.
2023. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!