Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ha valaki eljutott egy viszony...

Ha valaki eljutott egy viszonylag magas "szintre", de a sötét oldal gyakran támadja, akkor az illető teste halála esetén van esélye arra, hogy legfelül távozzon vagy a sötét oldal ebbe nagyon be tud kavarni?

Figyelt kérdés

Kérem, olyanok írjanak, akik értik a kérdést. Köszi!



Illetve, ha a sötét oldal be tud zavarni távozáskor, hogyan lehet ennek elejét venni, hogyan lehetne javítani a helyzeten?



2023. márc. 24. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
17%
Kevesebb fantasy-t kéne nézni.
2023. márc. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
A támadásaik a fizikai test ellen irányulnak leginkább, hogy megrövidítsék az inkarnációt, valamint asztrális támadások meditációban és alvás közben, de ezeket tudod kezelni. Fény/szeretet minden mennyiségben, gyűlölet/harag érzéseket rögtön üresítsd ki, próbálj mindenkire szeretettel gondolni, és akkor nehezebb manipulálni. Amit gyakorlással elérsz, azt nem tudják elvenni, de még életedben kell emelned a megértésed, és ameddig eljutsz eljutsz.
2023. márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Csak a tested tudják kínozni, ha a tudatod magasan rezeg. De azért megpróbálják, csak hidegen hagy.
2023. márc. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom mi az,hogy "legfelül távozzon",mert ha valaki eljut az említett magasabb szintre akkor a sötét oldal ha beledöglik se tudja visszatartani bárhová kerülön innen...ilyenkor vagy a kisebbek szivatják csak asztrális támadásokkal,mert vannak még gyenge pontok,(odafönt rendszerint rábólintanak,hogy gyorsabban kidolgozza magából,átégjen a maradék érzelmi problémákon)Aztán a másik eshetőség amikor a nagyobbak jönnek szellemi szinteken mnaipulatív eszközökkel,sztem Pazuzut is csak akkor küldik ha komoly dilemmákkal nézel szembe és a továbblépésedhez szükséges döntéseket kell hoznod..(illúzió és valsóágelemzés,felismerés stb.) de akkor már tényleg magas szinten állsz és biztos,hogy feljebb is kerülsz..


Volt olyan időszakom amikor 0-24-ben támadtak több szintről,mert "egyedül maradtam"(saját hülyeségemből és fejlődésem részeként, de mind1) az aurám olyan lyukas volt hatalmas fekete foltokkal vagy kiszakadt darabokkal,de úgy,hogy az oldalamat nem láttam a fejem körül meg teljesen eltűnt az érzelmi és a mentál is,azt nem kívánom senkinek...itt azt sem tudtam fiú vagyok-e vagy lány nemhogy Én ki vagyok de amikor visszahívtam a sajátjaim se ők gyógyítottak,hanem csak rátereltek vissza a saját utamra,tehát attól függ milyen szinten vagy.....



Sokan mondják,hogy az inkarnációs ciklusok közti tartás feltétele ill. rosszul fogalmaztam,mert ameddig a halál után a fehér fényt követve fehér folyosón akarsz átmenni addig vagy benne a körforgásban,mint illúziókergető..Ha valaki tudatosságában megjárta a földi poklot és minden aspektusán átégett annak mindegy és akár a sötét folyosón is elindulna,na az megy tovább...de nem tudom mit akarsz valójában...

2023. márc. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát ez elég zavaros lett,mert nem stilizáltam de remélem a lényeg azért átment.. :D
2023. márc. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A Kapu őrén (Külkhór) át kell dolgoznod magad még ebben az életben..
2023. márc. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Én eddig azt hittem, a kapu őrzője Sigourney Weaver. Most akkor mi van?
2023. márc. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Tudi333 ***** válasza:
0%
Sötét oldal-fényes oldal. Ez még mindig csak a dualitás. Az mitől jobb ha a világos oldal ragad magával?
2023. márc. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tudi kedves, te küldted nekem a privátot,vagy az előző nagytudású,mert egyik sem érdekel...
2023. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Tudi neked a rózsaszín folyosót ajánlom...az a biztos..
2023. márc. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!