Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Próbáltatok már szellemet...

Próbáltatok már szellemet idézni? Mi történt?

Figyelt kérdés
A kérdésem elméleti, pusztán történeteket szeretnék olvasni.
2023. márc. 28. 22:51
 1/7 Grimfox ***** válasza:
75%
Csak halott ember szelleme számít(alias kísértet)?
2023. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazából bármi.
2023. márc. 28. 23:06
 3/7 Grimfox ***** válasza:
97%

Idéztem már szellemet, de sohasem emberi halottat, vagy bármit ami valaha testben élt. Többnyire olyasmit, ami az erdőben található, és önként válaszol a hívásra. Bár az ilyenektől nagy beszélgetést, meg szembeötlő jeleket nem lehet várni, de nem is ez volt a cél.

Vagy olyat, ami számára lényegtelen a térbeliség. Ezekkel is kicsit nehéz a beszélgetés, csak itt az én hiányosságom miatt.

2023. márc. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Múltkor épp csináltam valamit, aztán egyszer csak hallom hogy szólongatnak valahol távol-belül....na mondom, mi ez?!?

Erre kiderült hogy valami pár barom szellem épp embert idézett, és engem találtak be.

2023. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes ezzel játszani laikusként, nem tudod ki kinek hazudja magát és ki/mi tapad rád.
2023. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! A baràtnôm egy idôben szeretett ilyen „szellmidézô szeànszokra“ eljàrni. Sajnos nem jòl végzôdött, elkezdett minden ok nélkûl betegeskedni, a fél haja kihullott. Figyelmeztettem, hogy hagyja abba ezt a szellemidézési dolgot, mert nagyon veszélyes! Abba is hagyta, de nagyon lassan javult csak az àllapota. El kellett mennie egy „idôs asszonyhoz“ aki el végzett rajta egy „szertartàst“ még szentelt vizzel is meglocsolta. Körûlbelûl 3-4 hònap mùltàn javult csak az egészségi àllapota.
2023. márc. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tini és fiatal felnótt koromban nagyon rákattantam a kulcsos könyvre aminek fő oka az volt, hogy nagyon pici hibaszázalékkal kb mindenre pontos választ adott. Idéztem társaságban is és egyedül is. Maga az idézés sosem jÁrt semmi ijesztő eseménnyel. Csak sok évvel később miután már hosszú évek óta nem használtam azt a könyvet, valahogy rádöbbentem, hogy akár ez is lehetett az oka annak, hogy nálunk soha semmi virág nem maradt meg abban az időszakban a lakásban. Rengeteg veszekedés is volt, bár megvolt az oka, de visszagondolva azért annyira nem kellett volna kifordulnom magamból. Sok mindenféle parajelenség alvásparalizis is volt. Ez utóbbiak még előfordulnak, de érdekes módon a virágok már nem pusztulnak el pár hét után, megmaradnak évekig én pedig sokkal nyugodtabb vagyok. Szerintem átjöhetett valami amit nem akartam és csinálta a káoszt, meg szívta az energiat, beleértve a növényekét is. Nem nagyon látok más magyarázatot. Vigyázni kell mert alattomos dolog ez.
2023. márc. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!