Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szerintetek mi lehetett ez?...

Szerintetek mi lehetett ez? Találkozott már valaki közületek hasonlóval?

Figyelt kérdés

Leszögezném,nem igazán hiszek a szellemekbe,50-50% esélyt látok a létezésükre.

Egyszer mégis történt valami velem kislány koromban,amit azóta sem értek és nem hagy nyugodni a dolog.

Remélem valaki esetleg tudna rá magyarázatot adni.

Szóval olyan 13éves lehettem és barátnőmmel egy elgazosodott területen cseresznyét szedtünk.

Nem volt rendben tartva a környék,hatalmas volt a fű is.

Én a cseresznyefa alján ültem,barátnőm a legtetején, amikor furcsa,hörgő hangot hallottam.

Most leginkább ahoz tudom hasonlítani mint amikor az ember beteg és felkrákogja a ...szóval értitek:))

Elősször messzíről jött a hang és barátnőm nem is hallotta csak én.Azt hittem képzelődök,Ő pedig azt,hogy rá akarok ijeszteni.

Aztán egyre közelebb ért hozzánk .

Már a fa tövében halottam,közvetlen alattam.

Mondhatnánk,hogy egy állat volt vagy ember,de egyálltalán nem mozgott a fű és tudom,semmi nem volt a közelbe mert láttam volna fentről.

Mégis olyan közelről jött a hang mintha alattam állna valaki 1m-el.

Nagyon megilyedtem és ekkor már a másik lány is hallotta.

Kérdezgette mi ez és kérte ne hagyjam ott.

Én leugrottam a fáról,kiszaladtam a kitaposott utra és nagy toporzékolva,de vártam kicsit a lányra.Aztán amikor végre Ő is leért hazáig futottunk.

Tippek esetleg?


2010. okt. 10. 11:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szellem lehetett. Ehhez hasonló volt a hang?:


http://www.youtube.com/watch?v=deoJUBW9CI8


6:07-től 6:24-ig.

2010. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Hu köszi a linket meg is nézem amint hazajön a párom,mert így most egyedül nem merem:)
2010. okt. 10. 12:15
 3/18 anonim ***** válasza:
A szellemeknek (ha léteznek) nincs testük, nincsenek hangszalagjaik, ergo nem tudnak hangokat kiadni és tárgyakat mozgatni...
2010. okt. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ez is lehetséges,de más élőlényt sem zárnék ki.

Hát fogalmam sincs,de olyan jó lenne tudni.

Még ha valami kistestű állat lenne ami ilyen hangot ad ki és észrevétlenül közel tud kerülni...De nem ismerek ilyet:/

2010. okt. 10. 12:40
 5/18 A kérdező kommentje:

Rászántam magam és megnéztem a linket.

Nem ilyen volt,ez inkább sóhajtozás,az inkább olyan horkolás szerű volt.Kár,hogy nem tudok konkrétumot írni.

Olyan mint amikor horkolásnál kifelé engedi az ember a levegőt.

Mondjuk gondoltam,hogy a leírás alapján nehéz ezt megállapítani.Azért köszönöm:)

2010. okt. 10. 12:49
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem akarlak kifigurázni ,mert hiszek neked, de ez nagyon félelmetes amit leírtál, beillene egy horrorfilmbe :S


Meg én ugy tudom ,minnél fiatalabb az ember ezek a lények annál jobban tudnak és akarnak velük kapcsolatot létesíteni.

Azért akkor mikor fiaatalok, mert ienkor még kozeleb vannak a szuletéshez mint a hlálhoz ,ami egy olyan állapot mint amiben ez a lény is lehetett. és szerintem az elottem válaszoló aki azt írta ,hogy nincsenek hangszálaik - ja igen szerintem se léteznek fizikailag ,mert ugymond mi emberek létezunk fizikailag ...asszem 3. DIMENZIOBAN, és ezalatt nem azt értem ,h szélesség magasság és mélység.

de viszont ezek a lények meglehet nem is fizikailag léteznek ,hanem ez és valami között, ugy értem ,h ha már az megtörtént,h léteznek ,márpedig léteznek, akkor biztos hogy arra is képesek, hogy hangot adjanak valamilyen módon ki. Mert biztos hogy ha ez az volt amire gonolok ill. gondolsz, akkor valamit biztos akart mondani neked, ha nem is érthetö hangon ,de megprobálta.

Remélem érthetö voltam valamennyire és bocsi ,hogy ilyen hosszu lett :D

és én is csak kábé féligmeddig hiszek ezekben ,ugy pl mint te valahogy.

:)

2010. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Semmi baj,örülök,hogy írtál.

Azt hittem hülyének fognak nézni,de örülök,hogy nem kaptam sértő válaszokat.

Elég racionális ember vagyok,azt hiszem el amit látok vagy hallok,éppen ezért hiszem,hogy volt ott valami és tudom,hogy nem képzelgés mert ketten hallottuk.

Mindegy végüli,mert már régen történt,csak nem nagyon szeretem az ilyen megfejthetetlen dolgokat az életemben.

Gondoltam hátha akad valaki aki esetleg tapasztalt hasonlót.Te ugy gondolod kommunikálni akart..hát nem is tudom,mindenesetre nem szeretném ha ujra megpróbálná:))

2010. okt. 10. 19:11
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia !

Velem is volt ilyen, a nyaron az uncsimeknal aludtam (falun) es setalgatunk meg bexelgetunk erre erosz hangot hallotunk ,1 bozotosol es megijedtunk es szaladtunk egesz hazaig :D :S.

Ja es en is 13 eves vagyok...

2010. okt. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Át tudom érezni:)Bár azóta már eltelt 8év,de még mindíg nem bírom elfelejteni.
2010. okt. 11. 18:38
 10/18 anonim ***** válasza:

Jajj de félelmetes...

Mi úgy jártunk, hogy Németországban dolgoztunk a párommal, és egy hotelben volt a szállásunk, és még rajtunk kivül tiz vendégmunkásnak(szlovákok, magyarok) A hotelnek volt egy hátborzongató része, alattunk egy emelettel. Nem igazán járkáltunk arra, mert mi nem ott laktunk, de azon a részen kellett leadnunk a szennyest, és igy néha mégis arra mentünk.(Én már az elején mondtam a páromnak, hogy azon a részen valahogy mindig olyan rossz érzésem van, de nem igazán törődtünk vele.) Egyszer a barátom mesélte, hogy mikor levitte a szennyest, hirtelen becsapódott az ablak, mikor nem is volt huzat, semmi légmozgás, de tényleg... A barátom nagyon szkeptikus, mindig lehülyézte aki ilyeneket mond, stb...

Azok a vendégmunkások, akik azon a részen laktak, furcsa dolgokról számoltak be, pl: miközben aludtak, magától kinyilt az az ablak, amit ők sosem tudtak kinyitni, máshol találták meg a cuccaikat, váltig állitották, hogy a szoba másik végén találták meg a könyveiket reggelre, stb... El is kezdték terjeszteni, hogy szellem van a hotelben, a vendégmunkások egymást ijesztgették... A főnök asszony mondta is nekünk, hogy ő már látott szellemet itt a hotelben. Mi a barátommal meg csititottuk a többieket, hogy hagyják már abba, meghogy ne vigyék túlzásba. Én magabiztosan kijelentettem, hogy a mi emeletünkön biztos nincs szellem, mert én azt megérezném, stb... Egyszer az egyik éjjel eltűnt a kulcsunk, pedig tisztán emlékeztünk rá, hogy bevittük a szobába, és letettük a szokásos helyére a polcra. Reggel hiába kerestük, feldúrtuk a szobát, de a kulcs nem volt sehol. Kiabáltam a barátommal, annyira ideges lettem, de ő is váltig állitotta, hogy márpedig a kulcsot este letettük a polcra. Totál meg voltunk őrülve... Erreföl az egyik vendégmunkás megtalálta az emeletünkön, egy kisszekrény elé dobva.(Az ajtónk felett volt egy kétujjnyi rés, azon lehetett volna kivinni a szobából, de akkor is annyira abszurd, hogy de mégis hogyan????)Csak bambán néztünk egymásra a barátommal, és az ismételgettük, hogy ez LEHETETLEN!!!!!! A barátom akkor azt mondta, hogy ő mostantól kezdve hisz a szellemekben. Nem látta közülünk senki sem, nem tudjuk, hogy nő-e vagy férfi, de Tominak neveztük el.

2010. okt. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!