Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hiszel valamilyen természetfel...

Arguuess kérdése:

Hiszel valamilyen természetfeletti lényben?

Figyelt kérdés

Szögezzük le: én igen. De most bem engem kell oltani.


Te hiszel valamilyen természetfeletti lényben? Miért (nem)? Tapasztalat vagy történet (ha van)?


2010. dec. 8. 20:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy valaki vigyáz rám odafentről. Szerintem a nagyi az, mert ő a védőangyalom. Számtalanszor bizonyított.
2010. dec. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Kedves Első!

Hogyan? Mesélj, kérlek!

2010. dec. 8. 20:24
 3/24 anonim ***** válasza:
én csakis kizárólag magamban hiszek!
2010. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek, de nem zárom ki, hogy van. Azért nem hiszem, mert nem láttam/nem tapasztaltam semmi extrát. De olyannyira nem, hogy még tudományos magyarázatokat sem kell gyártanom fura jelenségekre: merthogy az életemben ilyen nincs. Sokféle ismerősöm van, vallásostól kezdve szellemhívóig, jóskártyásig, ezotériásig. Az ezotéria hívők is ugyanarról a dologról többféleképp nyilatkoznak, ami ütközés. Mondtak már mindannyian történeteket természetfeletti eseményekről, amelyek velük estek meg, de mivel én nem tapasztalok semmit, nem hiszem el. Ők mélyen hiszik az adott eszmét, így úgy gondolom, ráfogják bármire, hogy "igen, az volt". Nem vetek a tudományba sem hitet, szóval nem mondhatják azt, hogy én is szűklátókörűen vallok valamit. Egyszerűen semmi sem történik. Amikor pl. több ember is észlelt "UFO-jelenséget" az égen napokig, sok időt töltöttem az esi ég alatt, de egyszerűen semmit sem láttam.
2010. dec. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem, nem jelent meg előtte, ez csak amolyan érzés. Mindig ott van, ha szükségem van rá. Pl elég sokat vezetek, és sokszor úgy érzem, mintha fogná a kezem egy-egy rázós helyzetnél... Lehet, hogy csak én gondolom így, de hinni akarok benne.
2010. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Én hiszek elég sok mindenben. Szellemet pl már láttam. De amúgy vámpírokba meg ilyenekbe is hiszek mert tudom hogy vannak !
2010. dec. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

lycan:

Történet? :D

2010. dec. 8. 20:45
 8/24 anonim ***** válasza:

Hogyne ! :D


Én is az vagyok. Most is itt állok az anyatermészet talaja felett.

2010. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Hát lássuk...vámpírok...találkozás végett

vérfarkas barátaim találkoztak vele...

szellem...nem is kevés személyes észlelés...

Démon...rohadt szar, ha megtelepszik egy a lakásodban...szerencsére volt a közelben aki el tudta űzni...

angyal...személyes találka...több is...

tyű...boszorkány...szerény szmeélyem...állítólag, de még erősen tanulási fázisban...

2010. dec. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Magamban. Én ember vagyok az isten képmására voltam teremtve, ezért félisten vagyok.

Hiszek a szebb jövőben.

Hiszem, hogy van isten(ek), és ördög(ök);

2010. dec. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!