Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hiszel valamilyen természetfel...

Arguuess kérdése:

Hiszel valamilyen természetfeletti lényben?

Figyelt kérdés

Szögezzük le: én igen. De most bem engem kell oltani.


Te hiszel valamilyen természetfeletti lényben? Miért (nem)? Tapasztalat vagy történet (ha van)?


2010. dec. 8. 20:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

igen.

gondoljatok csak bele:

nem tudjuk,mi van a világegyetemen kívül...valami kell legyen..a végtelenség egy felfoghatatlan dolog...

kell legyen máshol is élet.

és az ember is egy nagyon természetfeletti lény..ahogy működünk..elképesztő ez az egész világ.

bármi lehet,és én hiszen az ilyenekben!!

2010. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Szerintem csak ISTEN lètezik ès az angyalai, valamint a gonosz dèmonok. Ès a relytèlyes dolgokat ezek a dèmonok okozzak! Ufo? egy nagy hazugsàg, vàmpirok, vérfarkasok egy jo reklàmfogàs! Josok, làtok? Csak a pénz kell nekik!! Bocs de szerintem igy van!
2010. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

15:22

Igazad van. Azt tanultuk csillagászaton, hogy minden egyes csillag egy nap (és körülöttük vannak bolygók is), vagy nagyobb bolygók. Szóval simán lehet...

2010. dec. 12. 21:42
 24/24 anonim ***** válasza:
jah a reptoidban, meg magamban
2010. dec. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!