Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a szellemekben/túlvilá...

Hisztek a szellemekben/túlvilági "lények"ben?

Figyelt kérdés
Kérem a komolytalan hozzászólók kerüljenek! Történt a közelemben egy-két zavarba ejtő dolog és most kicsit összevagyok zavarodva legbelül,kérem segitsetek....szerintetek léteznek?
2011. jan. 31. 14:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Válaszom:Épp úgy szkeptikus ,vagy "felvilágosult"voltam, mint most te.Nem is igazán akartam megtapasztalni bizonyos dolgokat ,s úgy voltam vele,hogy a saját szememnek sem akartam hinni.Nem is beszéltem róla évekig.Mostanra tudomásul vettem,hogy olykor egy másik dimenzióból jelzéseket,üzenetet kapunk.Van aki nyitottabb ezekre a jelzésekre,van aki kevésbé.
2011. febr. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Oké, ezen most nem szeretnék vitába bocsátkozni veled, mert valószínűleg egyikünknek sem sikerülne meggyőzni a másikat.. :)

Csak azt mondom, hogy ezzel mind a két oldal így van szerintem, tehát ti is próbáltok minden megmagyarázni a ti elméletetekkel és mi is a mienkkel.

2011. febr. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nem akarlak meggyőzni,csak egyszerűen megtapasztaltam valamit,amit te nem.Még nem.Hidd el, nem fontos nekem, hogy igazam legyen.
2011. febr. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!