Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Megnyugtatna az a tudat, hogy...

Megnyugtatna az a tudat, hogy halál után szellemként a foldon maradhatsz vagy inkább tényleg jobb lenne, hogy csak meghalunk és vége mindennek? érveléseket várok a válaszok mellé!

Figyelt kérdés
2011. febr. 14. 17:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Hát engem nem nagyon:)))

Sőt, hogy megbotránkoztassalak, se a földön, se sehol máshol nem nagyon szeretnék kísérteni. A reinkarnáció meg el sem tudom képzelni, hogy valakinek kedve legyen még egyszer ezt itt végigcsinálni újra meg újra...

Egy dolgot szeretnék nagyon: együttlenni újra a szeretteimmel, kutyákkal együtt egy olyan világban, ahol már tényleg nincs sem halál, sem gyász, sem fájdalom.

Ez tényleg jó volna.

2011. febr. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ahogy én levettem, nem szeretnek itt maradni.

Amikor álmomban hívtam a hozzám közelállót, azt "mondta" hagyjam nyugton.

2011. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
nem nyugtat meg, de legalább bizonyosságot adna, hogy van tovább.Én örülnék, ha tudnám, hogy van élet a halál után vagy vége és kész. Nem akarnék kísérteni, sem hősködni, megmenteni valakiket vagy ilyesmi, de ha tudnám, hoyg lelkem valahol él és kihez tartozni akkor is, az azért mégiscsak valahogy jobb volna. meg nem nyugodnék, mert a haláltól akkor is félnék.
2011. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
47%
szellemként? nem lát senki, nem tudok senkivel sem beszélni... magányosan élnék az örökkévalóságig... szerinted ez jó lenne?
2011. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
nem mondtam, hogy jo lenne. csak kerdeztem. amugy pedig nem biztos, hogy nem latna senki sem. a tobbi szellemmel beszelhetnenk például..
2011. febr. 14. 18:07
 6/20 anonim ***** válasza:
74%

én nem szeretnék sokáig szellem lenni...a szeretteim úgysem látnának...azt hiszem, a legtöbb szellem nem marad sokáig a földön...mikor a papám meghalt, néhány hónapig, kb. fél évig éreztem a jelenlétét...aztán ez megszűnt. sztem elmennek egy olyan helyre, ami nekik van fenntartva...v. ha van reinkarnáció, talán újra leszületnek.

talán csak az erőszakos halált haltak, öngyilkosok maradnak, akik nem tudják feldolgozni, ami velük történt.

mindez csak találgatás persze, bizonyíték nincs.

én részemről egyébként azt szeretném, ha halálom után egyszerűen csak megszűnne a tudatom....csak attól félek, ez nem így van, és sosem lelek békére.

2011. febr. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem akarok megszűnni, de a Földön bolyongani sem. Azt bevállalnám, hogy újra ember legyek, de itt járkálni mindenki között úgy, hogy senkinek nem számítok, senkinek nem tudok segíteni, senki számára nem is létezem - akkor hol maradna a szeretet?
2011. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
én most 16 éves fejjel örülnék ha lenne valami halál után, mert jelenleg még szeretnék élni :D
2011. febr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
Nem hiszem , hogy a halál a tejes mértékű pusztulást jelentene , de szeretném kivárni addig minek tippelgetni .
2011. febr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem tippelgetunk csak egyszeruen egy kerdes volt hogy melyiket szeretned majd, melyik lenne jobb szamodra.. :)
2011. febr. 14. 20:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!