Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tegnap este miért volt vörös...

Tegnap este miért volt vörös a hold? 2011.4.17?

Figyelt kérdés
Már régebben is fel figyeltem erre a dologra hát ez el képeztő komolyan... Nekem nagyon tetszett :D Azt hittem először hogy a Mars ráadásul nagyon nagy volt az átlaghoz képest és persze telihold volt... Ehhez fűződik 1 képességem is amit természetesen nem írok le ide mert az első az lenne mindenkinek hogy OFF OFF OLTÁS OLTÁS -.- Ha van olyan aki ezt el olvasta és furcsa dolgok történtek vele akkor mikor a hold vörös színben pompázott az írjon pls és az is aki tud erre valami magyarázatot ... És ne írjatok off-ot pls
2011. ápr. 18. 12:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%

Kérelk szépen...a Hold azért lehetett vörös, mert a nap sugarai ugy érték....!

Nem kell megijedni...csak puszta természeti jelenség!

Én is láttam a vörös holdat....és megmondom hogy nem ez az első eset...és nem is az utolsó!

Az más tészta, hogy ha ekkor történik valami szokatlan! Mondjuk, hogyegy árnyékot látsz elsuhanni...! Ez érzéki csalódás!

( ha ilyet tapasztalsz fotózd le)

2011. ápr. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Mondd el a különleges képeséget...mert nekem is szokott ilyen lenni!
2011. ápr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
17:40 van msn-ed ? írd le a címed ha van szívesen el csevegek veled :D
2011. ápr. 18. 19:59
 14/24 anonim válasza:
50%
Amikor nálunk éjjel volt még félkész volt a munka. Mire Amerikában besteledett már fenn volt a fehér Coca-Cola felirat is.
2011. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:
Nekem is van ilyenkor szuper képességem!
2011. ápr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem Edward a Tvájlájt-ból vörösítette el, mert, mert, mert..... Csak úgy.
2011. ápr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Jelzés hogy jönnek az oroszok!
2011. ápr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
15:11 van msn-ed ? a 2 utolsó komizó meg nem olvasta el a kérdést vagy nem tudta végig olvasni ? mert akkor ajánlok nekük 1 szemész orvost
2011. ápr. 22. 15:19
 19/24 anonim ***** válasza:
53%
Az első teljesen jót írt... Tájékozódj, mielőtt pontozgatsz. A fény megtörik a légköri részecskéken, ami többek között por is. Egyébként a jelenséget úgy emlegetik, "véres a Hold", és bizonyos ezoterikus hihedelmek szerint az az éjjel, amikor véres a Hold, gyilkosságot hoz, a bűnösökre pedig elhozza a bosszút.
2011. ápr. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Nekem is ilyenkor valami máshogy szokott menni. Kérdező, igen van msn-em privátban mondhatom is!
2011. máj. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!