Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Tapasztaltad-e már valaha...

Tapasztaltad-e már valaha hogy a szellemek / kísértetek léteznek? Elmesélnéd?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 13:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Amikor eltűnt a sörös üvegemből a sőr .... nah akkor tapasztaltam vmi olyasmit :/
2011. ápr. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
:D
2011. ápr. 22. 13:22
 3/20 anonim ***** válasza:
81%

Persze, épp az előbb zavartam le Caspert a boltba, hozzon nekem cigit :DDD


Na de viccet félretéve...volt egy eléggé érdekes kalandom 7-8 éve. A haverokkal a kistelepülésünk görögkatolikus templománál múlattuk az időt, valamikor február környéke lehetett, és nálam volt a digitális fényképezőgép, azzal ökörködtünk. Poénból lefotóztuk a templom előtt álló keresztet, és mikor a kép megjelent, valami hosszan elnyúló, elmosódott alak volt rajta, ami teljesen eltakarta a keresztet. Mikor utána csináltunk fotót, az normális volt viszont...

Lehet hogy csak cigifüst vagy lehellet került a képre, de volt még egy érdekes utójátéka. Mikor összekötöttem a fényképezőgépet a laptoppal, és átraktam a képet a laptopra, majd pedig onnan a kislemezre (akkor még használtuk), a kislemez furcsa hibaüzenetet dobott ki, amikor át akartam másolni róla a gépemre a képet. Valami "cylinder" hibaüzenet volt. Mindenesetre kivágtam a kukába, és átmásoltam egy másik lemez segítségével a képet a gépemre. Azóta is megvan.

Azért elég furcsa volt hogy pont ezt pillanatot választotta ki magának a lemez hogy meghibásodjon :)

2011. ápr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer mikor meséltük a barátoknak, hogy milyen furcsa dolgok történnek a lakásban, kikapcsolódott a tv magától. A férjemmel szinte egyszerre mondtuk, hogy jól van, tudjuk, hogy itt vagytok. Ebben a pillanatban vissza kapcsolódott a tv.
2011. ápr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
20%
Én szellemmel kapcsolatosat még nem tapasztaltam sajnos, pedig áramszünet, zárlat is volt már nálunk is. De remélem egyszer még azért lehetek szellem és jól megbaszhatom majd az összes ezotériás idiótát akik még hisznek a szellemekben. Igen lehet irigylem ezt a képességüket, mert tudvalevő, hogy boldogok a tudatlanok, mert övék a mennyek országa.
2011. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14%

az én új tv-m is állandóan ki meg be kapcsolat magától. megnéztem és nem volt teljesen bedugva a konnektorba.

szellemek nem léteznek, ez nem a középkor...

2011. ápr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 BlackSword ***** válasza:
61%
Soha... De az ellenkezőjét már igen... Itt GYK-n küldött nekem valaki szellemeket (legalább is ezt írta) kb egy hónapja, de a szellemek azóta sem jöttek meg... Ez jó tapasztalat???
2011. ápr. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

BlackSword te mákos:D


én is mindig megkértem a szellemidézőket, hogy küldjenek de soha senki nem akart küldeni, mert "veszélyben lehet az életem"

vagy "csak az láthatja őket, aki hisz bennük".

2011. ápr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
20%

Szellemjárás a szomszédba

Este alszik recseg a padló (alszik akkor hogyan hallja a "szelem járást"?)

Nem hiszek a szelemekben shohasem láttam öket .

2011. ápr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Én úgy gondolom, h lehet h léteznek szellemek, de nem véletlenül mondjuk, h NYUGODJANAK BÉKÉBEN! (ha léteznek) akkor sem kell háborgatni őket mindenféle idézéssel, hívogatással, küldözgetéssel, fényképezéssel meg ilyenek.
2011. ápr. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!