Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon furcsa rémálmom volt...

Nagyon furcsa rémálmom volt tegnap este ennek lehet valami következménye?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam tegnap este hogy a suliban megyek a folyosón a tömegben 1 lány barátommal épp mentünk órára , és a tömegben ott feküdt 1 fekete hajú lány akinek a szemei fel voltak fordulva vagyis csak a fehér látszott , és el kapta mind kettőnk lábát a lány barátom ki szabadult és futott órára én is ki tudtam szabadulni mert el rántottam onnan a lábam és mintha segítséget kért volna tőllem az a lány és mikor le hajoltam ezt súgta a fülembe : szeáánsz sátán , szeász sátán , szeánsz sátán.... De nem pont így nekem csak ez a ki következtetésem ő így mondta pontosan : szeansz szatan , szeansz szatan , utánna amikor harmadjára mondta már lehetett érteni mivel már így mondta : szeansz szátán. Valaki segítsen pls mit jelenthet ez mert ez nagyon zavaró ... És ez nem kamu hanem igaz ez nem vicc... :S


Trágár , sértő , nem ide tartozó kommenteket ne írjatok !!! Ha el olvastad és mégis ilyet akarsz írni nyugodtan nyomd meg a vissza gombot vagy a kis piros x-et mert túl sok itt a hülye akik ilyenekkel töltik az idejüket hogy le oltogatnak mindenkit.


2011. ápr. 30. 11:42
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
sry hogy kis betűvel írtam a Petőfi Sándor-t de már remegek !
2011. ápr. 30. 21:12
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érdekes, egy barátommal régebben mi is próbálkoztunk szellemidézéssel, és mi is Petőfire gondoltunk, talán mert egy össznépi pozitív figura, akivel szívesen elbeszélgetne az ember.

Az álmodra rátérve: Itt nem az iskola fontos, de még csak nem is az, hogy mit mondott neked (az ilyen álombeli beszédek amúgy is a legtöbbször kivehetetlenek) Érdekes, hogy a földön fekvő lányra (hasonlított rád?) senki sem figyel igazán. Az, hogy megpróbálja elkapni a lábadat, egy rejtett veszélyérzet a tudatalattidban rejlő dologtól, ami abban a lányban nyilvánul meg. Te rohansz az órára, éled a mindennapok életét, és ő mintegy erőszakosan megzavarja ezt (ezért utáltatot éreztél iránta, ugye?). Te azért mégis lehajoltál hozzá és megijedtél attól, amit mondott, mert az szándékosan félreérthető, így ijesztő volt. A lényeg, hogy ez egy üzenet volt a tudatalattidtól: Valamire figyelned kell; van egy dolog az életedben, amit elhanyagolsz, holott alapvetően fontos a számodra. A többit rádbízom.

Ha megengedsz egy személyes megjegyzést: Sátán nincs, csak emberi gonoszság. Más kérdés, hogy ez miként csapódik le, nyilvánul meg.

2011. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó %
2011. ápr. 30. 21:53
 14/36 A kérdező kommentje:
! *
2011. ápr. 30. 21:53
 15/36 Jaewy ***** válasza:
48%

"Tisztelt előző hsz. írója"

Nagyon szép amit írtál és bíztató, de szerintem te magad is tudod hogy nem ez a megoldás. (Te is csak találgatsz, mint mindenki)

Én eddig is a szellem idézéshez kapcsolodó dolgokra gynakszom és most hogy utólag írtad (Gonosz szellem volt) így már biztos lennék benne hogy ő játszott közre...

De 100%-osan ezt úgy deríthetjük ki hogy felsorolok néhány tűnetet. (Ha bármelyiket észleled ezek közül, akkor sűrgősen írsz nekem egy privit ide: koch3@freemail.hu)

Na nézzük: Ha rádragadt a szellem akkor azt a 10negatívumot hordozza magával :

-Alacsony energiaszint

-Jellemváltozás vagy gyakori hangulatváltozások

-Belső hangok beszélnek

-Lobbanékonyság, impulzív viselkedés

-Drogfogyasztás, beleértve az alkoholt is

-Memória zavarok

-Hirtelen, minden nyilvánvaló ok nélkül fellépő testi problémák

-Hirtelen fellépő szorongás vagy depresszió

-Csökkent koncentrációs képessé g

-Mikor a szellemekről,lelkekről olvasol,hallasz fellépő testi vagy érzelmi reakció

Ha ezekből minimum.2őt észlelsz akkor pihenj többet a kelletenél, ha 4. akkor esetleg fórdulj orvoshoz, ha 5-nél többet akkor fórdúlj hozzám (fent az e-mail).

És ne feledd, fő a nyugalom. (Bár tudom ilyenkor "könnyü azt mondani")


Üdv. Jaewy

2011. máj. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
37%

A sátán (héberül שָׂטָן szátán, eredeti jelentése vádló; görögül σαταν szatan, latinul satanas;

Eszerint lázadó, bukott angyal, aki Isten és az emberiség ellensége. A kereszténység modern irányzatai szerint nem valóságos személy, hanem a szívünkben lakó gonoszság szimbóluma.

Szeánsz: spirituális gyűlés, mely a szellemekkel való kommunikáció vagy a szellemi jelenségek bemutatását célozza. Ezt a speciális gyűlést rendszerint médium vezeti.

Lehet, hogy a fekete hajú lány az álmodban a médium volt, közted és a sátán között. Lehet hogy történni fog valami ami közéd és a barátnőd közé áll, barátnőd elmenekül a dolog elől, de te nem, te inkább segíteni szernél... és a "dolog" a rosszra fog csábítani.

2011. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim válasza:
37%
én azt tanácsolnám, hogyha szellemet idéztek, akkor csak jó szellemet szabad, amiről biztos tudjátok, hogy jó (pl szentlélek, őrangyalok, erők, stb)... mert ez veszélyes dolog lehet, s álomban visszaköszön...
2011. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 Jaewy ***** válasza:
50%

Kedves előző válaszoló!Az nem úgy megy ám ahogy te gondolod.Ahhoz hogy valaki tudja irányítani az átjáró kapuját egy komoly médiumra van szükség.

Ezt sajnos a fiatalok nem veszik figyelembe és így jön létre a baj.Ők nem rendelkeznek olyan erőforrással hogy szétválasztják a jó és gonosz lelkeket (Kívéve ha nagyon sok információt szereznek az illetőröl, de ez nem jellemző)Sajnos a mai fiatalság nagyon kíváncsi és felelőtlen így sokszor a(z) a sikeres idézés után esetleg véletlenül elfelejtik lezárni a kaput amit nyitottak vagy nem kűldik vissza a lelket (Ilyenkor a kapun bármi átjöhet) Sokan a védelemmel nem foglalkoznak pl.kör,gyertyák,védő angyalok stb. és így az idézés folyamata közben léphetnek át a rosszak... Sok mindenre kell ilyenkor figyelni és nagyon nagy felelőség érzet szükséges...Remélem kedves kérdező te mindenre figyeltél!

2011. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Unatkozott az agyad este. Ennyi.

MEgfogsz halni az a kötvetkezménye.

Énis álmodok rosszakat néha és nem fosok be tőle -.-

2011. máj. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 Tom Benko ***** válasza:
100%
Szellemidézők, hagyjátok abba, kérlek! Már fáj az oldalam, meg a fejem is egy kicsit, mert a röhögésre felkelt a kisfiam meg a feleségem.
2011. máj. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!