Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon furcsa rémálmom volt...

Nagyon furcsa rémálmom volt tegnap este ennek lehet valami következménye?

Figyelt kérdés

Azt álmodtam tegnap este hogy a suliban megyek a folyosón a tömegben 1 lány barátommal épp mentünk órára , és a tömegben ott feküdt 1 fekete hajú lány akinek a szemei fel voltak fordulva vagyis csak a fehér látszott , és el kapta mind kettőnk lábát a lány barátom ki szabadult és futott órára én is ki tudtam szabadulni mert el rántottam onnan a lábam és mintha segítséget kért volna tőllem az a lány és mikor le hajoltam ezt súgta a fülembe : szeáánsz sátán , szeász sátán , szeánsz sátán.... De nem pont így nekem csak ez a ki következtetésem ő így mondta pontosan : szeansz szatan , szeansz szatan , utánna amikor harmadjára mondta már lehetett érteni mivel már így mondta : szeansz szátán. Valaki segítsen pls mit jelenthet ez mert ez nagyon zavaró ... És ez nem kamu hanem igaz ez nem vicc... :S


Trágár , sértő , nem ide tartozó kommenteket ne írjatok !!! Ha el olvastad és mégis ilyet akarsz írni nyugodtan nyomd meg a vissza gombot vagy a kis piros x-et mert túl sok itt a hülye akik ilyenekkel töltik az idejüket hogy le oltogatnak mindenkit.


2011. ápr. 30. 11:42
1 2 3 4
 31/36 Tom Benko ***** válasza:
Jaewy: Nem használok msn-t. Sőt, semmilyen IM klienst. Esetleg e-mailt írhatsz, az publikus.
2011. jún. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
én szeretem éjjel körbejárni a temetőt meg sétállgatni az erdőben :D de a szellemekben én sem hiszek, csak az emberi elmében...
2012. febr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor lány vagy. A nők érzékenyebbek a túlvilági dolgokra, emiatt sűrűbben esnek lelki támadás alá. A szellemidézés egy okkult dolog, egyértelműen bűn, és tiltja Isten. Pontosan azért tiltja, mert "működik". Sohasem a megidézett halott lelke jelentkezik, hanem valamilyen gonosz lélek, amely kihasználja a lehetőséget, amelyet azzal kap, amikor valaki úgymond, kaput nyit a láthatatlan, nem anyagi világból az anyagi világba. Mivel ezek a gonosz lelkek a bukott angyalok, akik a Sátán lázadásához csatlakoztak, szintén az embert tekintik gyűlöletes ellenségnek. Irigyek, mert Isten szereti az embert.

Tehát, ha igaz, amit írsz (jobb lenne, ha csak kitaláltad, a szavak egyébként a Sátánnal való együttlétre engednek következtetni), akkor egy nagyon komoly bajt csináltál magadnak. Ez a gonosz lélek gyötörni és kísérni fog, még akkor is, ha nem veszed észre, és mindig ártani akar. Egy módon lehet szabadulni, ha a szeánszot és minden okkult praktikát bűnnek ismersz el, imádkozol Istenhez, hogy megbántad, és vegye el tőled a következményeket - ha őszinte vagy, Isten megsegít.

Mindezeket ha akarod elhiszed, ha akarod nem, a te dolgod, nem fűzőcske. Ezt egyszer leírtam, ha úgy érzed, segítségre szorulsz, és nincs kihez fordulnod, privátban segítek - de mint mondtam, ez rajtad áll.

2012. márc. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
te jo eg!! egyszer en ugyanezt almodtam az elejen ugyanez torten ott fekudt egy lany a suli padlojan es a szeme fel volt fordulva es megfogta a labam...aztan mar nem emlekszem .... brr
2012. jún. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
Van vlk aki rosszat akar neked?Ha van akkor a tudatalattid megérezte és valami módodn tudomásodra akarja juttatni.EZ NEM BIZTOS!!!!!!!! Vagy csak Démonok vannak a közeledbe.
2012. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Ez azért van mert sokat kajáltál lefekvés előtt. Máskor menj ki a budira és ereszd el a "rémálmokat" .
2013. okt. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!