Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy a szeretteink...

Lehetséges, hogy a szeretteink lelke, szelleme velünk marad és védelmez minket?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 13:07
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Ez inkább a hit témakörbe kellett volna, a tudomány ilyenekkel nem foglalkozik (mivel bizonyíthatatlan), sőt jelenleg még azt se tudjuk van-e egyáltalán szellem, lélek (ez is hit kérdése, de objektíven nézve nem tudjuk). Szóval jelenlgi tudásunk, ismereteink alapján azt kell mondanom, hogy nem maradnak velünk.
2009. márc. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem, nem lehetséges.

A "velünk marad" ugye minimum azt jelentené, hogy lát és hall minket. De azt ugye tudod, hogy akkor erről mi is tudnánk? Ha megfigyelsz valamit, akkor visszahatsz arra, akit figyelsz.


Ha pedig még "védelmez" is, az azt jelenti, hogy beavatkozik az itteni folyamatokba. Na, erről aztán tényleg tudnánk! Energiamegmaradásról hallottál már?

2009. márc. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
25%
Szerintem lehetséges ,söt nagyon is biztos !Én hiszek a túl világi életben!Amikor meghalt a nagypapám ,utána álmodtam vele ,beszéletm vele arra emlékszem azt mondta nekem:Mindig velem lesz ne féljek ,ö majd vigyázz rám!És nagyon sokszor érzem azt ,hogy velem van,olyankor pozitiv energia tölt fel,és nagyon jó érzés!Amugy azóta is álmodtam márt vele többször is és kébzeljétek az egyik álmomban figyelmeztett elöre hogy baj lesz(most inkább nem irom ide ki mi is ),de az a lényeg igaza volt!
2009. márc. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Aranyos, de sajnos nem.
2009. márc. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
Persze! És emiatt halálod után majd te is valamelyik nyavalyás unokád álmaiban fogsz évtizedekig kóborolni...
2009. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Olvasd el az Élet a halál után című könyvet!
2009. márc. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szerintem és egy ún.látó szerint is IGEN!

Ez utóbbi pontosan le tudta írni azt a segítőt,aki mindig velem van és próbál segíteni,megóvni a bajtól.Én voltam már életveszélyes helyzetben és sértetlenül jöttem ki belőle.Hiszek a segítő "szellemben" (bár én inkább angyalnak nevezném).

2009. márc. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
60%

az álmos unokás izésnek mondanám hogy az álmaidat nem befolyásolja hogy ott van e a nagyapád.

és amúgy meg nem tudhatod.

De igazából nem lehetséges mert ha valaki meghal az meghalt és a lelke nem marad itt ilyen nincs és aki ilyenekkel foglalkozik az gyakorlatilag az ördöggel cimborál...

és az egyetlen aki "védelmezhet minket" az Isten és Jézus.

szeretteid lelke nem.

2010. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a szellemek atkelnek a fenybe :)
2011. ápr. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!