Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a szellemekben?

Hisztek a szellemekben?

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 20:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés már annyiszor volt, hogyha szépen elkezdenéd olvasgatni megunnád és elfáradnál...


... és ezek után egész este szellemeket fogsz látni, GARANTÁLOM

2011. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek bennük,de ha mégis vannak,akkorsem fognak kísérrteni,vagy ha igen akkor szopják le xD
2011. máj. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó. LOL

Egyébként megnéztem a naptárat, és újra meg kellett állapítanom, hogy nem 1410-et írunk.

2011. máj. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A lélekben hiszek és azt is, hogy az örök életű, hogy szellemként kísértenének, azt nem hiszem.
2011. máj. 17. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Attól, hogy hiszel Istenben, nem hinném, hogy korlátok között élnél. Nem a középkorban élünk, hogy búcsúcédulákat kéne venni a megváltásért, és képzeld, azóta nem csak katolikus egyház létezik, elárulom már megvolt a reformáció is, szóval kb. akik miatt az emberek többsége azt hiszi, hogy a kereszténység bármilyen felekezete manipulatív már nem egyedül van..
2011. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Azt hiszed, hogy csak mert többtízezer különböző keresztény szekta van a világon attól a kereszténység bármivel is jobb lett?


Épp az ellenkezője.

Nem kéne ennek az egész tízezerfeléválásnak valami vörös zászlót lóbálnia a kicsike szemecskéid előtt? A mindenható, mindenttudó, jóságos úr képtelen a gondolatait egyértelműen közvetíteni.. Hmm.. Attól tartok, hogy az ilyen alapvető logikai fallációk átugorják azt a korlátozott pici agyadat, meg az emberiség jó részéét.


A katolikus egyház meg nem az egyetlen gonosz, kártékony egyház a világon.


Szóval igen, aki vallásos életet él az korlátok között éli le az életét. Soha nem fogja látni a világ kerek egészét, soha nem fogja átélni az embersége teljességét.

2011. máj. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
én nem hiszek ...:D
2011. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Jézusom! A vallásos ember nem fog látni a saját szemétől, és ő él korlátok között? :D Te olvasod, hogy miket írsz? Elgondolkodnék a helyedben, és nem sértegetnék másokat azért, mert neked gondod, van azzal, hogy valaki hisz Istenben.. el kéne gondolkozni, hogy ki is a korlátolt..Tudtommal Én nem sértegettem senkit.
2011. máj. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 valakiakitnemismersz ***** válasza:
Figyeljetek csak én csak egyszerűen szabad akarok lenni úgy hogy nem kell valakitől tartanom vagy imádnom őt magamért élek (később majd a családomnak) én csak boldog életet akarok és azt csinálni amit szeretnék.Nem szeretem a szabályokat és nem is szeretem betartani őket a kereszténységben meg elég sok szabály van tudom hisz katolikus családban nevelkedtem.
2011. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Persze én hiszek benne ha elötte elmondja valaki hogy mi az a szellem ... Ha léteznek akkor megölöm őket és akkor nem lesznek :D
2011. máj. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!