Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt olyan ember akinek az...

Van itt olyan ember akinek az átlag természetfeletti képességek közül esetleg komolyabb képessége van?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt szeretném érteni hogy nem jövőbelátás vagy meg érzés esetleg meg álmodások stb stb. Hanem valami szuper képesség mint a Discovery-n is be mutatott emberek aminek a címe : Stan Lee be mutatja superemberek a valóságban. E féle emberekre kíváncsi lennék legalábbis a kommentjükre hogy birtokol e valaki komoly képességeket Magyar társaim közt is esetleg van e ilyen :) Kommentezhet mindenki de leg inkább a komoly képességekkel rendelkező emberek komiét várom.
2011. máj. 23. 15:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%
Én meg tudom jósolni előre a tv műsort. :D De komolyan, többször volt már, h gondolkoztam egy filmen milyen rég láttam, mi is volt a címe stb. és 1 hónapon belül leadták a tvbe pedig előtte már évek óta nem ment. :D Szerintem ez egy komoly képesség ^^
2011. máj. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Hát ez a jövőbe látás és előre meg álmodás feeling... :S Ez gyenge
2011. máj. 23. 16:17
 3/28 anonim ***** válasza:

Csak irónia volt amúgy.

Szóval akkor te arra vagy kíváncsi vannak e pl az X men be látott képességű emberek? :) Tüzet lőnek a kezükből meg láthatatlanokká válnak meg falon másznak?:D

2011. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
90%
Az egyik barátomnak az a szuperképessége, hogy láthatatlan a jó nők számára
2011. máj. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim válasza:

Minden ember tud természetfeletti dolgokat csinálni de sokan nem hisznek benne vagy nem tudják ezért nem fejlesztik.

Én pl. a telekinézist és az auralátást gyakorlom. De lehet elkezdem gyakorolni a láthatatlanságot is.

2011. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
17:17 honnan tudod hogy nincs ilyen ember ? :D Semmi nem lehetetlen
2011. máj. 23. 23:03
 7/28 anonim ***** válasza:
Én maga a természetfeletti képesség vagyok.(siddhi=természetfeletti, spirituális erő, vagy valami ilyesmi:D)
2011. máj. 24. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos nincs ilyen képességem, de az a műsor nagyon jó!Múltkor láttam az "emberi számológépet", hát nem semmi az a pasi!
2011. máj. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
hát abban a sorozatban a többi szuperképességű emberekhez képest az a pasi semmi :D
2011. máj. 24. 17:11
 10/28 anonim ***** válasza:

Én például előre álmodok!De elég furcsákat pl:haláleseteket!

mEG ELŐRE ÉRZEM HOGY egy ember mit fog mondani meg hogy a szobába ki fog belépni!

Meg előre álmodok szituációkat is!

2011. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!