Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt olyan ember akinek az...

Van itt olyan ember akinek az átlag természetfeletti képességek közül esetleg komolyabb képessége van?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt szeretném érteni hogy nem jövőbelátás vagy meg érzés esetleg meg álmodások stb stb. Hanem valami szuper képesség mint a Discovery-n is be mutatott emberek aminek a címe : Stan Lee be mutatja superemberek a valóságban. E féle emberekre kíváncsi lennék legalábbis a kommentjükre hogy birtokol e valaki komoly képességeket Magyar társaim közt is esetleg van e ilyen :) Kommentezhet mindenki de leg inkább a komoly képességekkel rendelkező emberek komiét várom.
2011. máj. 23. 15:48
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Sajnos nem ilyenekre vok kíváncsi de azért kössz a kommentet :D
2011. máj. 24. 23:44
 12/28 anonim ***** válasza:
Én látom az aurát, bár nem tartom magam szuperembernek.
2011. máj. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:

Én például buszok a fut után. :D

A poén félre téve,a közlemben meghülyülnek az elektromos dolgok,ha a családban,közeli ismerősöknél baleset neadjisten halál lesz.

2011. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:

Ez nem olyan nagy szuper képesség, de én megérzem, milyen dolog fog történni (pl. jó vagy rossz...).

Egyszer éreztem, hogy ma nagyon rossz dolgok fognak történni. Aznap elestem, de ez még semmi, mert jött a suliba egy mentőhelikopter, mert rosszul lett egy ember, de a helyszínen meghalt.

2011. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Hát elég szomorú képesség...
2011. máj. 26. 22:46
 16/28 anonim válasza:
Én 1 levegő vétellel kibirok egy egész napot.És ez most komoly! Budapesten lakok.
2011. jún. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Blackleyn válasza:

Nem tudom,hogy ez számít-e ,de fucsa módón néha előre álmodok dogokat,megérzem a veszélyeket előre,jól tudok hatni az emberek érzelmeire még akkor is,ha az illető idegen és néha olyan mintha az emberk körül fényes,színes ,,fényburkot" látnék.És sokszor a szín passzol is az illtető személiségéhez,lelkéhez.

Nem tudjátok miért van? Emmiatt már azt kezdem hinni ,hogy sültbolond vagyok!

2012. dec. 29. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Én tudom ki fog meghallni..vagy is megérzek ilyenet, nem szabad velem ilyenekrol beszelni mert hogy is mondjam pld 1 nappal azelott hogy megjalt volna barátnőm kutyája erről beszélgettunk marmint hogy milyen oreg mindjart meg hal. Aztan volt olyan h baratnom apjarol volt szo......

Na de van igazabol ilyen 'szuperhallasom' az nagyon jol jon neha.xd amit mások nem is hallanak meg..jo pld nem ugy hogy ha 10 km-rol suttognal valamit azt meghallanam de azért...érted.:'D jaa meg megerzem a rosszat ezt nem tudom elmagyarázni de magyon rossz és furcsa érzés tudom hogy hol fog rossz bekövetkezni vagy már bekövetkezett szóval nekem ezeke a "Szuper képeségeim." ^^

2013. febr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Meg (előző vagyok) a szaglásom is nagyon jó..de tényleg egy csomó mindent megérzek amit a többiek nem..eznéha jo néha neem o.o xddd
2013. febr. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 odoreu válasza:
En megszokok dolgokat almodni es ra 1-2 napra bekovetkezik meg amit sokan montak hogy ha valakivel beszelek a halalrol valakirol az 1-2-3 nap es meghal?
2013. júl. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!