Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Van itt olyan ember akinek az...

Van itt olyan ember akinek az átlag természetfeletti képességek közül esetleg komolyabb képessége van?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt szeretném érteni hogy nem jövőbelátás vagy meg érzés esetleg meg álmodások stb stb. Hanem valami szuper képesség mint a Discovery-n is be mutatott emberek aminek a címe : Stan Lee be mutatja superemberek a valóságban. E féle emberekre kíváncsi lennék legalábbis a kommentjükre hogy birtokol e valaki komoly képességeket Magyar társaim közt is esetleg van e ilyen :) Kommentezhet mindenki de leg inkább a komoly képességekkel rendelkező emberek komiét várom.
2011. máj. 23. 15:48
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Extrém regeneratív gyógyulási faktorom, adamantium csontjaim és a kézfejemből gondolatra előugró karmaim vannak.

Üdv: Wolverine

2013. aug. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 thedamngirl válasza:
Velem tortent mar olyan hogy iranyitottam a szelet kedvem szerint. Nemtudom hogy ezt csak halucinaltam-e de eleg elethu volt. Mostanra mar kepes vagyok masok gondolataiba ferkozni is es az allatokkal is tudok komunikalni es erzem azt amiket ok ereznek.
2014. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
Én kanizsán lakom, és durván jó a látásom. Gyorsabban fogom fel a dolgokat.
2015. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:

14:29 vagyok

És olyan furcsa árnyalata van :S mint a tölgyfa közepe

2015. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Hazel Grace válasza:

Én tudom irányítani az időjárást.

Napos időt vagy esőset tudok hozni, de a havazás is megy így-úgy télen.

Régebben még volt egyszer, hogy egyik barátnőmmel kiskorunkban kint játszottunk az udvaron és énekelgetve mondogattunk valami olyat, hogy most menjen el a napfény túlságosan süti a szemem..és tényleg megtörtént! a felhők eltakarták a napot, majd mikor azt akartuk jöjjön vissza, visszajött. Fura volt. Meg az is volt, hogy mikor egyedül játszottam a suliban (ugrándoztam valami kinti játékon) elkezdett fújdogálni a szél és ekkor úgy éreztem, mintha nem lennék egyedül, velem együtt játszana. Kb. ezek az élmények után tudtam használni a "képességem".

2016. aug. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Fel tudok támasztani állatokat és embereket(bár előbbiben jártasabb vagyok)

Tudok számokból jósolni,képes vagyok lenyugtatni akárkit aki dühös, pár szóval(mindegy milyen szavakkal)

Kezdő elmebefolyásoló vagyok.Képes vagyok erőt önteni emberekbe gondolati úton.

Amikor haverokkal focizok néha megérzem hogy merre kell rúgni a labdát hogy pont oda menjen ahova akarom(távolról és füves(nem gyepes) területen)

2018. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:

Tudom hogy már régi a poszt de azért megírom.

Nagyon jó a hallásom,képes vagyok meghallani az 1 emelettel lejebb lévő ember levegővételét ha nagyon rákoncentrálok. De van amikor érzem ha a telefonom rezeg.

Sokszor álmodom gyilkosságokat és akárhányszor rákeresek az interneten minden kis részletet megvizsgálva találok egy MÁR MEGTÖRTÉNT gyilkosságot és minden stimmel.

2018. ápr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Megérzek dolgokat

A tv ugyanazt mondja amit én

Megérzem ha valaki ezt fogja mondani,vagy ha vlami tortenik


SEMMIBEN SEM VAGYOK OLYAN BIZTOS mint abban hogy van egy ugyanolyan lány mint én és egyszeruen érzem hogy van és o is ram gondol

Érzem !


Azt is hogy az őrangyalom velem van


És eszm3letlen véletlenek tortennek pl.


A naptárban olvastam egy olyan nevet higy gyönygharmat

És mondom jee ilyen letezkk?

Aznao néztunk egy filmet amiben a csajnak gyönygharmat volt a neve


Vagy ha gondolok egy mesére filmre az hamarosan benne lesz a tvben


Nem.viccelek komolyan

2020. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!