Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Még hogy nem léteznek szelleme...

Még hogy nem léteznek szellemek? Hát én nekem elég bizonyíték arra hogy igen (lent. )

Figyelt kérdés

az volt hogy ott voltunk haveromáknál és az ő mamája már meghalt 6éve..

a lényeg hogy kockulunk és egyszer azt haljuk h a haverom 4éves huga magában beszél a szobájában..úgyvoltunk vele biztos babázik..de félóra múlva meguntuk a motyogását és átmentünk hozzà..és nem babázott hanem az ágyán ült és a szekrényfelé dumàlt..szóltunk az apjának aki megkérdezte tőle h miért beszélsz magadban? azt válaszolta h nem magában beszél hanem egy nénivel..mi kinevettük mert nem láttunk ott semmit..de az apja kérdezte h milyen nénivel? azt mondta a huga hogy apa. a néni azt mondta hogy ő a te anyukád....na itt beszartunk rendesen..hisz nem is élt a huga a haveromnak mikor meghalt a mamája

am 16/f mindketten..


2011. júl. 6. 23:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen az én egyik ismerősömmel is történt. De mi a kérdés?
2011. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Meglepően hasonló élményem van, csak ott én voltam a kisgyerek...
2011. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
... és ez az a megdönthetetlen bizonyíték? :D Ufó magazinba vele! :D
2011. júl. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Bizonyíték, hogy ez egyáltalán megtörtént? ez nem bizonyíték amíg nem tudod bizonyítani, mert én is mondhatom, hogy az ég zöld és a fű kék, attól az még nem lesz úgy. :)
2011. júl. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

> Hát én nekem elég bizonyíték arra hogy igen (lent. )

Nekem meg nem. Na ehhez mit szólsz?

2011. júl. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
bizonyítani rajtam kívül még 3an tudják..de ők is ugyan ezt mondanák..szóval vagy elhiszitek vagy nem..de ez az egyéni dokgotok..a kérdés most az volt h nem volt..ezt elakartam mondani úgy hogy mindenki láthassa..
2011. júl. 7. 00:24
 7/18 anonim ***** válasza:
44%

Persze, hogy léteznek szellemek, ezt mindenki tudja.

Üdv.: Petőfi Sándor


Nah? Valaki még kételkedik? :P

2011. júl. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%
hogyha 3-an szó szerint ugyanezt mondjátok, az gyanús mivel akkor ez egy betanult szöveg... :)
2011. júl. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
89%

0:40es vagyok.

Viccet félre téve, Williem Blake angol költő kiskorában sokat látott angyalokat pl. Az apja megfenyítette, hogy ne mondja, hogy angyalokat lát, mert butaság és hogy megveri. Azóta nem beszélt senkinek ilyen dolgokról. Én nyitott gondolkozású vagyok, és sajnos megfertőzött Feldmár András, pedig nem vagyok ezoterikus egyáltalán. De miért ne láthatott volna angyalokat William Blake? A kishúga is láthatott ott valakit, csak ezt később elnyomják az emberek, és mivel nem "normális", inkább jönnek azzal h ez hülyeség. Valaki meg aurákat lát.

Tehát én nem lettem sem meggyőzve, de nem is mondom azt, hogy kitaláltad.

2011. júl. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Elmondom Neked, hogy miért nem bizonyítasz semmit.

1.: Az, hogy most itt állítod, hogy hárman is szemtanúk rá, ezt bárki mondhatja. Ennyi erővel én is állíthatnám, hogy Jézus Krisztussal söröztem tegnap, és ha hiszed, ha nem, van rá 40 szemtanú! Remélem érted, hogy ha egyébként igaz is lenne, miért nem lehet fenntartások nélkül elhinni: neten mindenki azt mond, amit akar... kézzelfogható bizonyíték nincs, nem hogy a szellem meglétére, de még a kislány viselkedésére sem.

2.: Tegyük fel, hogy midnen úgy történt, ahogy leírtad. Adott egy szituáció, van egy 4 éves, tündérmesék világában élő kislány, aki szerint léteznek angyalok, núsvéti nyuszi, télapó, szellemek, tündérek, stb. Elképzelt magának egy nénit, és hozzá beszélt. Mi ebben olyan meglepő? Életkori sajátosság.

3.: Talán a leghibásabb feltételezésed, hogy azt hiszed: amiért ő személyesen nem ismerte a nagymamáját, nem is tudhat róla. Ez marhaság, bullshit. Te láttad valaha Petőfi Sándort? Nem hinném. Mégis tudod, hogy ki volt, mit csinált, sőt, még azt is, hogy hogy nézett ki. Pedig soha nem találkoztál vele. Ugyanígy a kiscsaj is tudhatott a nagymamájáról, egyrészt mert 4 évesen már az emberek tudják, hogy mindenkinek van anyukája és apukája, csak legfeljebb már nem élnek, másrészt meg el nem hiszem, hogy egy-egy beszélgetés alkalmával ne került volna szóba az apuka anyukája.

Érted már? Ebben egyetlen bizonyító erejű állítás sincs. Sőt, egy majdnem hétköznapi eseményt írtál le, amint egy mesevilágban élő kislány képzeletben beszélget a nagymamájával.


Semmi konkrétum. De még ha mondjuk elmondta volna PONTOSAN, hogy ez a néni hogy néz ki, még az sem bizonyíték, hiszen fényképen már ezerszer láthatta.

2011. júl. 7. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!