Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellemek és más természet...

Szellemek és más természet feletti lények érzékelése/látása, ezt lehet tanulni, vagy mindenkiben meg van a képesség csak valaki inkább nem foglalkozik vele és "elmúl" (nem hisz benne), és ellenkező esetben pedig lehet fejleszteni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 13:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
a 3. szemedet vagyis a homlokcsakrát kell megnyitni az ezósok szerint akkor lát6od őket. de azt nemtudom hogy kell megnyitni :(
2011. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
Engem körülvesznek a szellemek sokak szerint. Sose tanultam vagy ilyesmi, és legbelül érzem, látni se akarom. De mindennapos az éjszakai törés zúzás, a rémálmok, az éjszakai felijedés. Amikor kinnt lépteket hallok, vagy tányérborogatás van, akkor azért kinézek, nem mindig, de előfordul. Semmit nem látok, jobb is ez így. Szerintem nem lehet ezt csak tanulni, ők választanak inkább, hogy lásd, vagy ne lásd.
2011. júl. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%
egyedül a szellemek azok amikhez külön képesség kel a látásukhoz ha csak nem ők fedik fel magukat.többi természet feletti lényt meg mindenki láthatya ha megtalálja..
2011. júl. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én nem foglalkoztam ilyennel de ha jól sejtem, a lelkeket érzékelheted ha elcsendesíted a saját tudatod.

Elmondom, hogy értem ezt:


Már hosszú ideje foglalkozom meditációval és a gyakorlataim kezdetén többször előfordult velem, hogy más lelkeket éreztem a környezetemben. Ezek élő személyek voltak akik meditáció közben bejöttek a szobába és hagyományos érzékeléssel nem észlelhettem volna őket a csukott szem és a meditációs zene miatt.

De nem csak a családtagjaimat, hanem még a macskámat is megéreztem amikor bejött hozzám meditáció közben.


Mivel a szellemek annyiban különböznek az embertől, hogy nekik nincs fizikai testük gondolom, őket is ugyanígy lehet észlelni.


Olyankor nyomottabbá válik a levegő érzed, hogy besűrűsödik a "tér" és én minden egyes alkalomkor csiklandozó feszültséget éreztem a nyaki csigolyáimban. Ez a feszültség olyan volt mint egy iránytű, ami abba az irányba mutat, ahol a másik lélek van.

2011. júl. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
55%

Születéstől számítva 2-3 éves korig mindenki képes látni, érzékelni őket. Aztán pedig neveltetéstől függ, hogy látod-e őket tovább vagy sem.


Egyébként lehet fejleszteni, de van, akinél erre nincs szükség.

2011. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%
Persze, ezt meglehet tanulni. Kokain powa.
2011. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Killgun ***** válasza:
78%
Nem vagyok én rossz indulatú,de..."Kokain powa" Remélem egyszer ezér úgy fejbebasznak,hogy onnantól kezdve max magad tudod szopni...Amúgy igen 2-3 éves korig mindenki látja,aztán jön a "nem llétezik" nevelés és becsukódik a 3. szem....Ki lehet nyintni bizonyos gyakorlatokkal(fénykeresők.hu)Ám nem ajánlom,mert félelmetes,leszívja az energiád...Nekem is nyitva van,csak nekem nyitva maradt,mert mindíg is erős akaratú voltam...Nem hagytam belémnevelni azokat a fosségokat...Aki kinyitja áltlában szó szerint behugyozik a látványtól...És egyik kommentelőnek:Miért csak a szellemekhez kéne különleges képesség?Te talán látsz démonookat szaladgálni az utcán?Kell a 3. szem ezekhez....
2011. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 SzellemKutató ***** válasza:

Ez a kérdés érdekes, ám elég könnyű megválaszolni. Az hogy mit érzékelsz, az a jelenlegi lelki állapotodtól függ.


Tehát ha zaklatott vagy, vagy elfoglalt, nemigen fogsz érzékelni semmit.

Ha nyugodt vagy, akkor lehet, hogy megérzed, ha megtörténik valami, de nem biztos, hogy fel tudod fogni.

HA direkt arra figyelsz, hogy történik-e valami, akkor minden apró dologra azt hiszed, amit hinni akarsz.


Valahogy rá is veheted magad, hogy könnyebben észlelj jelenségeket, de z már nem az én hatásköröm.

Üdvözlettel: GH.

2011. júl. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Érdekes válaszokat kaptam, köszönöm mindenkitől (: összességében azért voltam erre kíváncsi,meert. történtek fura dolgok velem...és gondoltam,ha van vmi út, hogy "szembekerüljek" ezzel a dologgal, akkor talán csak ez lehet ;)
2011. júl. 18. 17:25
 10/16 skutaigergő ***** válasza:
Milyen furcsa dolgok?
2011. júl. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!