Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Éreztétek már úgy hogy valamil...

Éreztétek már úgy hogy valamilyen gonosz lélek vagy erő "tett nálatok látogatást"?

Figyelt kérdés
Próbálom úgy feltenni a kérdést hogy ne hangozzon nagyon bután (bár nem gondoltam volna hogy ebben a topikban valaha fogok kérdést feltenni) Nem vagyok nagy hívője a természetfeletti jelenségeknek, szellemeknek, démonoknak, nem is foglalkozom ilyesmivel. De tegnap éjszaka valami határozottan nem volt rendjén. Nagyon nyugtalanul aludtam és borzalmas rémálmaim voltak. Máskor is voltak rossz álmaim de olyanok mint tegnap éjjel még sohasem. Igazából csak szörnyű érzésekre és felvillanó képekre emlékszem, de egy dologra határozottan. Olyan rettenetes, földöntúli, hátborzongató hangot hallottam álmomban hogy azt el sem tudom magyarázni. Nem volt emberi de nem is állati ebben biztos vagyok. Elbújtam a hang elől mert tudtam hogy nem akarom meglátni a hang forrását, de valahogy végig azt éreztem nem tudok elmenekülni. És azt is határozottan tudtam hogy nem először hallom a hangot habár nem tudom felidézni hogy hallhattam korábban. Körülbelül óránként felébredtem de amikor ébren voltam akkor is olyan megmagyarázhatatlanul furcsa érzésem volt. Reggel ólmos fáradtsággal ébredtem és a félelem teljesen átjárt amit éjszaka is éreztem, mintha egész éjjel küzdöttem volna valamivel, menekültem volna valami elől. A legfurcsább az volt hogy fizikai megnyilvánulásai voltak a történéseknek amire nem számítottam. A könyvek a polcomon amik évek óta stabilan álltak most fel voltak borulva pedig csukva volt az ablak, szél nem lökhette fel és áramszünet volt, de csak abban abban a szobában ahol aludtam. Biztosan tudom hogy áramszünet volt és azt hogy máshol a lakásban nem. Lehet hogy tiszta idiótaságnak hangzik az egész és semmi értelme de ilyen még sosem fordult velem elő, egész nap nem találom a helyemet.
2011. júl. 18. 19:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Ezért szoktak lakás/házszentelést tartani !

Kérdés: akarsz-e ezzel az "erővel" démonnal közelebb ismeretségbe kerülni éjszakánként ? Mert akkor támadnak... ezért töltik a szerzetesek imával az éjszakát.

Evangélium, zsoltárolvasás (26. 50. 90. különösen), keresztvetés (keleti keresztény módra a hatásos!) magadra, az ágyra. Szenteltvíz beszerzése, kereszt kitétele, lakásszentelés.

Okkultizmussal, ezoterikával, sátánizmussal kapcsolatba hozható tárgyak, könyvek eltávolítása. Ha vannak ilyeneid, ezekkel jelzek "nekik" hogy alkalmas személy vagy fogadásukra...

2011. júl. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Ez az eset nagyon egyedi. Ha igaz, valószínüleg egy erösebb entitás, vagy egy démon okozza a történéseket. AZONNAL SZAKÉRTÖ AMÍG EL NEM DURVULNAK A DOLGOK!
2011. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
13%

Ugyan már, egy Démon soha nem ártana egy embernek ok nélkül. Hívj segítségül egy hivatásost, nem tudom hogy hol laksz, tehát nem tudok ajánlani senkit.


A rémálmokbeli támadásokért pedig főleg angyali entitások felelnek, tehát nem kísértetek. Általában, de ha valaki ezzel foglalkozik mindig megtudják lepni az embert.:)

2011. júl. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igazából nem vagyok vallásos, soha életemben nem foglalkoztam hasonló dolgokkal és most is azt vártam hogy majd azt írják beképzelem az egészet vagy elviccelik, hogy én is nevethessek egy jót az egészen...
2011. júl. 18. 22:20
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

"egy Démon soha nem ártana egy embernek ok nélkül."-van neki egy jó okuk, ne tegyél úgy mintha nem tudnád!, ha pedig tényleg nem tudod, akkor olvasd végig a bibliát

"AZONNAL SZAKÉRTÖ"-ezekről a "szakértőkről" tudni kell hogy CSALÓk, akik azért merészkednek ilyen területre, hogy pénzt keressenek, ajánlom figyelmetekbe a múlt heti hírt, amikor egy ilyen "szakértő" 36 milliót csalt ki egy özvegytől, hogy leszedje a rontást...

2011. júl. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
24%
A biblia egy zsidó eredetű fegyver hogy kontrollálják vele a tömegeket, csöpög a hazugságoktól.
2011. júl. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:

FISZ ezt hagyd abba!!


Démonnal találkoztál,megpróbált a befolyása alá vonni. Meg kell erősítened magad, gondolatban szívben. Ideje előszedned az önbizalmad.

Velem is előfordult már néhányszor, hogy álmomban megközelítetek. Nekem soha eszembe sem jutna velük szövetkezni, úgyhogy legutóbb is a szeme közé nevettem egynek és elment, békén hagyott, vissza sem tért.


Még csak vallásosnak sem kell lenni hozzá, elég ha erős vagy.

2011. júl. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Utolsó, mit? Az igazság leírását hogy ártatlan emberek ne essenek mocskos angyalok áldozatává?


Ajánlom mindenkinek ezt az írást a "Megszálottságokról":


[link]


Mindent megmagyaráz.

2011. júl. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 skutaigergő ***** válasza:

Abba az 55%-ba pont beleesik a Bibliáról írt rész Fisznél. Sajnos igaza van, ha elfogadod, ha nem.


Fisz: Másodszor mondom, bár tudom, hogy te nneosátánizmust gyakorolsz, hogy a démonok ok nélkül is képesek piszkálni valakit. Hacsak nem vesszük oknak, hogy jól érzik magukat tőle.

2011. júl. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Figyelj utolsó. A Démonok hatalmas pogány Istenek. Az emberek Istenei akik nem gyötrik a saját népüket. Angyalok teszik ezt magukat Démonnak álcázva hogy rossz hírét keltsék ezeknek a gyönyörű Isteneknek.
2011. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!