Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik lehetnek ezek a furcsa...

Mik lehetnek ezek a furcsa jelenségek?

Figyelt kérdés

Egy eléggé öreg házban lakunk,ahol eléggé sok furcsa dolog történik.Olyanokra gondolok,hogy az üres konyhában leesik egy váza a polcról;a macska a sötét szoba felé néz,és mereszti a szőrét(mintha valamilyen mozgást látna,amitől fél),és közbe én nem látok ott semmit,stb....

A tárgyak leesése nem olyan gyakori,de a macskás dolog sűrűn előfordul.


A főbb "gondom" az,hogy esténként amikor lefekszem,szoktam látni kis fény gömböket,nem messze tőlem(az ágytól nem messze lévő asztalon,vagy az ágy felett;kilincsnél stb...),amik kb gumilabda méretűek,de láttam már nagyjából ököl méretűt is.Pár éve láttam először,de eléggé sokáig nem volt hasonló.Az elmúlt hónapokba viszont nagyon megnőtt a "látogatottságom".Van,amikor naponta láttam,van amikor 1 héten 1x....A családba már szinte mindenki találkozott hasonlókkal(mamám,testvérem,édesanyám...).

Ezt mondtam már itthon is,és azt mondták,hogy nem kell félni,nem bánt,ha te se bántod.Viszont én ettől kicsit félek,mert nem tudom mi ez,mit akar stb....


A másik: van amikor kattogást/kopogást hallok a szoba valamelyik részéből,pedig nincs ott semmi.Van amikor egyenletes kopogást hallok (4-5 koppanás egyszerre),majd pár mp szünet.

Tegnap este eléggé sokáig olyan hangot hallottam,mint amikor a dugót húzza ki valaki a palackból(leginkább ahhoz hasonlított),és folyamatosan ment,10 mp-s szünetekkel.Ez későn volt,szóval kizárt hogy valaki borozgasson(:D),és a szoba is olyan,hogy nem lehet kintről túlzottan sok hangot hallani.A falak vastagok,úgyhogy a szomszédból se jöhetett....

Van amikor a kopogás+ a gömb jelenség együtt van....


Mi lehet ez?A gömbökre mondták már nekem azt,hogy fény-lények....


2011. júl. 28. 18:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/93 anonim ***** válasza:
52%
szellemek
2011. júl. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/93 anonim ***** válasza:
0%

A gömbök lehetnek angyalok, fénylények is, de szerintem inkább szellemek, ahogy a kopogások, zajok keltője is.

Próbáld meg lefotózni őket.

Voltam nemrég egy szakembernél, kiderült, hogy 7 szellem volt az aurámban. Ebből 5 rosszindulatú, 2 pedig nem. Sikeresen "átküldte" őket.

Az is kiderült, hogy a szobámban három szellem van, ők is néha zajongnak, illetve félelmet, hideget, libabőrösséget lehet tapasztalni néha. Őket sajnos nem "küldte át", mivel csak helyből lehetséges.

2011. júl. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/93 anonim ***** válasza:
68%

ha azt mondtad volna hogy 1-2 fénygömböt láttál,akkor én erre azt mondtam volna hogy gömbvillám...de így nem tudom.

Szerintem lehetetlen.hogy óránként megjelenjen egy-egy gömbvillám....habár ebben a világban már bármi megtörténhet!

2011. júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/93 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell egyből ezekre gondolni.. Én számtalanszor hallom éjszaka ahogy a bútorok nyikorognak, vagy a huzat kelt valamiféle hangforrást, esetleg a padláson motoszkálnak egerek, akármi, nem kell egyből a szellemre asszociálni.
2011. júl. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/93 A kérdező kommentje:

Köszi!

Fényképre gondoltam már,csak azért nem történt meg,mert úgy gondoltam hogy nem látszana a képen(eltűnik,v akármi-pl a fényre)


Viszont a tegnap esti kopogásokat felvettem hanra,csak semmi se hallatszik

2011. júl. 28. 18:58
 6/93 A kérdező kommentje:

A gömbvillám szerintem nem tud bejutni a szobába(ráadásul tiszta időben)

Nemhinném hogy egér motoszkálna,mert a plafon is eléggé vastag,és azon nem hallatszana át..(az álmennyezet alatti egér-versenyeknek/futkározásoknak/ meg más hangja van)

2011. júl. 28. 19:00
 7/93 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hallucinálsz. Habár írtad, hogy a szüleid meg a testvéred is látja, hallja ezeket. Tömeges hallucináció? Kétlem.....
2011. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/93 A kérdező kommentje:
Igen,régen azzal nyugtattam magam,hogy beképzeltem a fáradtság miatt...De folyamatosan ilyeneket látni más+ a család is...
2011. júl. 28. 19:05
 9/93 anonim ***** válasza:
90%
Merrefelé/hol laktok? Nincs a közelben magasfeszültségű transzformátor állomás (esetleg magasfeszültségű vezetékek) Állítólag valósággal vonzzák a gömbvillámokat.
2011. júl. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/93 anonim ***** válasza:
83%
Ja és elég sok mindenre képes a gömbvillám még tiszta időben is. Érdemes inkább utánaolvasni...
2011. júl. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!