Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik lehetnek ezek a furcsa...

Mik lehetnek ezek a furcsa jelenségek?

Figyelt kérdés

Egy eléggé öreg házban lakunk,ahol eléggé sok furcsa dolog történik.Olyanokra gondolok,hogy az üres konyhában leesik egy váza a polcról;a macska a sötét szoba felé néz,és mereszti a szőrét(mintha valamilyen mozgást látna,amitől fél),és közbe én nem látok ott semmit,stb....

A tárgyak leesése nem olyan gyakori,de a macskás dolog sűrűn előfordul.


A főbb "gondom" az,hogy esténként amikor lefekszem,szoktam látni kis fény gömböket,nem messze tőlem(az ágytól nem messze lévő asztalon,vagy az ágy felett;kilincsnél stb...),amik kb gumilabda méretűek,de láttam már nagyjából ököl méretűt is.Pár éve láttam először,de eléggé sokáig nem volt hasonló.Az elmúlt hónapokba viszont nagyon megnőtt a "látogatottságom".Van,amikor naponta láttam,van amikor 1 héten 1x....A családba már szinte mindenki találkozott hasonlókkal(mamám,testvérem,édesanyám...).

Ezt mondtam már itthon is,és azt mondták,hogy nem kell félni,nem bánt,ha te se bántod.Viszont én ettől kicsit félek,mert nem tudom mi ez,mit akar stb....


A másik: van amikor kattogást/kopogást hallok a szoba valamelyik részéből,pedig nincs ott semmi.Van amikor egyenletes kopogást hallok (4-5 koppanás egyszerre),majd pár mp szünet.

Tegnap este eléggé sokáig olyan hangot hallottam,mint amikor a dugót húzza ki valaki a palackból(leginkább ahhoz hasonlított),és folyamatosan ment,10 mp-s szünetekkel.Ez későn volt,szóval kizárt hogy valaki borozgasson(:D),és a szoba is olyan,hogy nem lehet kintről túlzottan sok hangot hallani.A falak vastagok,úgyhogy a szomszédból se jöhetett....

Van amikor a kopogás+ a gömb jelenség együtt van....


Mi lehet ez?A gömbökre mondták már nekem azt,hogy fény-lények....


2011. júl. 28. 18:10
 31/93 A kérdező kommentje:
Kezdem kicsit rosszul érezni magam..:S
2011. júl. 29. 15:28
 32/93 anonim ***** válasza:
Ha egy entitás jószándékú, akkor tudja hogy ha megjelenik valakinek, azzal megijeszti, árt neki. Szóval nem. Kétlem hogy "angyal".
2011. júl. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/93 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, NE SZ@RJ BE! Tudom hogy ezt könnyü mondani, de ezeket az entitásokat a félelem táplálja. Vagy is minél jobban félsz, annál erösebb lessz.
2011. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/93 anonim ***** válasza:
Nem értek hozzá, lehet, hogy igazad van. De nem így akarna üzenni? Esetleg... bocs, ha megbántalak, kérdező... nem lehet, hogy az elhunyt nagynéni? (itt írták egyébként, vagy öszekeverem a kérdésed valakiével? xD)
2011. júl. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/93 A kérdező kommentje:

Igen,én írtam a nagynénit...Ilyen üzengetős dologról már hallottam.


"Ha egy entitás jószándékú, akkor tudja hogy ha megjelenik valakinek, azzal megijeszti, árt neki. Szóval nem. Kétlem hogy "angyal"."


Van benne valami....

2011. júl. 29. 15:34
 36/93 anonim válasza:
Nekem simán az lenne az első, hogy odamennék és megfognám. Vagy megnézném, hogy egyáltalán mi az. Ha közben meg eltűnik, akkor meg nem nagyon foglalkoznék vele. Ha ártani akar, akkor akkor ártson, amikor ott vagyok az orra előtt.....
2011. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/93 anonim ***** válasza:
79%
Ez a viselkedés nem jellemzö a segítség kérö entitásokra. Egy ilyen fénygömb létrehozása hatalmas mennyiségü energiát igényel. Ha egy entitás fel akarja hívni magára a figyelmet, akkor lever pár dolgot, hangokat ad ki, vagy esetleg megpróbál manifesztálódni, de csak aféle ködként, vagy árnyként. Nem egy hatalmas energia sürítmény formájában. Egy ilyen gömb létrehozásához az entitásnak MINIMUM 1 hónapig kéne gyüjteni az energiát. Míg egy kissebb tárgy megmozdításához, egy gyakorlottabb szellemnek csupán kb pár óra gyüjtésre van szüksége.
2011. júl. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/93 anonim ***** válasza:

A válasz írója 65%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:4


Mer' az oroszlán is integet a zebrának mielőtt rátámad... xDD

Én biztos vagyok benne, ha ártani akarna akkor lenne köd.

Ha meg jó, akkor miért ne világítana? :DD

Nem tudom miért gondolom így. :)

2011. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/93 anonim ***** válasza:
"Egy ilyen gömb létrehozásához az entitásnak MINIMUM 1 hónapig kéne gyüjteni az energiát. Míg egy kissebb tárgy megmozdításához, egy gyakorlottabb szellemnek csupán kb pár óra gyüjtésre van szüksége." Egy jószándékú entitásnak teljesen felesleges létrehozni egy ilyen erösségü energia gömböt. Annak elég ha egyáltalán sikerül pár másodpercre láthatóvá válnia. Egy démonnak viszont érdekében álna. Pl megfélelmítés céljából.
2011. júl. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/93 anonim válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:43


Ezt mondom, hogy ha ártani akart volna, már megtette volna.

2011. júl. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!