Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik lehetnek ezek a furcsa...

Mik lehetnek ezek a furcsa jelenségek?

Figyelt kérdés

Egy eléggé öreg házban lakunk,ahol eléggé sok furcsa dolog történik.Olyanokra gondolok,hogy az üres konyhában leesik egy váza a polcról;a macska a sötét szoba felé néz,és mereszti a szőrét(mintha valamilyen mozgást látna,amitől fél),és közbe én nem látok ott semmit,stb....

A tárgyak leesése nem olyan gyakori,de a macskás dolog sűrűn előfordul.


A főbb "gondom" az,hogy esténként amikor lefekszem,szoktam látni kis fény gömböket,nem messze tőlem(az ágytól nem messze lévő asztalon,vagy az ágy felett;kilincsnél stb...),amik kb gumilabda méretűek,de láttam már nagyjából ököl méretűt is.Pár éve láttam először,de eléggé sokáig nem volt hasonló.Az elmúlt hónapokba viszont nagyon megnőtt a "látogatottságom".Van,amikor naponta láttam,van amikor 1 héten 1x....A családba már szinte mindenki találkozott hasonlókkal(mamám,testvérem,édesanyám...).

Ezt mondtam már itthon is,és azt mondták,hogy nem kell félni,nem bánt,ha te se bántod.Viszont én ettől kicsit félek,mert nem tudom mi ez,mit akar stb....


A másik: van amikor kattogást/kopogást hallok a szoba valamelyik részéből,pedig nincs ott semmi.Van amikor egyenletes kopogást hallok (4-5 koppanás egyszerre),majd pár mp szünet.

Tegnap este eléggé sokáig olyan hangot hallottam,mint amikor a dugót húzza ki valaki a palackból(leginkább ahhoz hasonlított),és folyamatosan ment,10 mp-s szünetekkel.Ez későn volt,szóval kizárt hogy valaki borozgasson(:D),és a szoba is olyan,hogy nem lehet kintről túlzottan sok hangot hallani.A falak vastagok,úgyhogy a szomszédból se jöhetett....

Van amikor a kopogás+ a gömb jelenség együtt van....


Mi lehet ez?A gömbökre mondták már nekem azt,hogy fény-lények....


2011. júl. 28. 18:10
 41/93 anonim ***** válasza:
Utolsó, mint mondtam, ezek a lények a félelemböl táplálkoznak. És ezért gyakori szokásuk "bepácolni a csirkét". Vagy is elöször csak kissebb dolgokkal ijesztgetik az áldozatot, hogy kételkedjen az elmeállapotában, hogy féljen. Majd szép lassan egyre durvább dolgokat kezdenek csinálni, egészen addig, amíg a dolgok már extrém méreteket öltenek. Ez a folyamat hónapokig, de akár évekig is tarthat. De elöfordulhat hogy pár hét alatt lezajlik.
2011. júl. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/93 anonim ***** válasza:

De szegény mit tud tenni ellene?

Én régen olyasmit hallottam, hogy sóval kell csinálni valamit. Az ilyen népi jellegű dolgok használnának?

2011. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/93 anonim ***** válasza:
Hallottam hogy a szellem, démon üzök használnak sókört, meg hasonlókat, de hogy ez beválik-e azt nem tudom. Minden esetre nem ajánlatos házi ördögüzésbe kezdeni. Pláne ha a célpont egy démon.
2011. júl. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/93 A kérdező kommentje:
Na igen....
2011. júl. 29. 16:19
 45/93 A kérdező kommentje:
De biztos hogy ez egy démon??
2011. júl. 29. 16:20
 46/93 anonim ***** válasza:
És a Kereszt? Ha van a falon, az nem jó? Meg Szenteltvíz.
2011. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/93 anonim ***** válasza:
100%-ig nem lehet kijelenteni. Csak azt tudom, hogy vannak arra utaló jelek.
2011. júl. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/93 anonim ***** válasza:
A kereszt, meg a szenteltvíz magában a gyengébb szellemeket is csak ritkán üzi el. Démon, vagy erösebb szellem esetén a siker kivan zárva. Csak feldühítené az entitást.
2011. júl. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/93 anonim ***** válasza:
Kérdezö, javaslom legyél éber. Ha jól emlékszem mára országszerte esöt és villámlást jósoltak, ami elösegítheti a paranormális tevékenységet.
2011. júl. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/93 A kérdező kommentje:

Nos,az utolsó ugye azt mondta,hogy megnőhet a jelenés...

Javasoltátok hogy fényképezzek,videózzak,vegyek fel hangot.

Most ajánlatos ezt csinálni,vagy nem?(írta valaki h ingerelhetem vele a dolgokat)

2011. júl. 29. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!