Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik lehetnek ezek a furcsa...

Mik lehetnek ezek a furcsa jelenségek?

Figyelt kérdés

Egy eléggé öreg házban lakunk,ahol eléggé sok furcsa dolog történik.Olyanokra gondolok,hogy az üres konyhában leesik egy váza a polcról;a macska a sötét szoba felé néz,és mereszti a szőrét(mintha valamilyen mozgást látna,amitől fél),és közbe én nem látok ott semmit,stb....

A tárgyak leesése nem olyan gyakori,de a macskás dolog sűrűn előfordul.


A főbb "gondom" az,hogy esténként amikor lefekszem,szoktam látni kis fény gömböket,nem messze tőlem(az ágytól nem messze lévő asztalon,vagy az ágy felett;kilincsnél stb...),amik kb gumilabda méretűek,de láttam már nagyjából ököl méretűt is.Pár éve láttam először,de eléggé sokáig nem volt hasonló.Az elmúlt hónapokba viszont nagyon megnőtt a "látogatottságom".Van,amikor naponta láttam,van amikor 1 héten 1x....A családba már szinte mindenki találkozott hasonlókkal(mamám,testvérem,édesanyám...).

Ezt mondtam már itthon is,és azt mondták,hogy nem kell félni,nem bánt,ha te se bántod.Viszont én ettől kicsit félek,mert nem tudom mi ez,mit akar stb....


A másik: van amikor kattogást/kopogást hallok a szoba valamelyik részéből,pedig nincs ott semmi.Van amikor egyenletes kopogást hallok (4-5 koppanás egyszerre),majd pár mp szünet.

Tegnap este eléggé sokáig olyan hangot hallottam,mint amikor a dugót húzza ki valaki a palackból(leginkább ahhoz hasonlított),és folyamatosan ment,10 mp-s szünetekkel.Ez későn volt,szóval kizárt hogy valaki borozgasson(:D),és a szoba is olyan,hogy nem lehet kintről túlzottan sok hangot hallani.A falak vastagok,úgyhogy a szomszédból se jöhetett....

Van amikor a kopogás+ a gömb jelenség együtt van....


Mi lehet ez?A gömbökre mondták már nekem azt,hogy fény-lények....


2011. júl. 28. 18:10
 51/93 anonim ***** válasza:
50%
Én írtam mindkettöt. Csak amikor a kamerát, és a hangrögzítöt írtam, még nem tudtam, hogy az entitás veszélyes lehet. Szóval ne videózd!
2011. júl. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/93 anonim ***** válasza:
De most komolyan... hogy tudná bántani? Van e lényeknek fizikai kivetülésük? Mert ha nem anyagból van, soha nem tud kölcsönhatásba lépni az anyaggal. Ha meg a lelkével vagy a tudatával akar valamit csinálni, mit tehet?
2011. júl. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/93 anonim ***** válasza:
Kérdezö, amúgy kecskeméten laksz? Pontos címet nem kell mondanod, csak kiváncsi vagyok valamire.
2011. júl. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/93 anonim ***** válasza:
48%
67% ha akarod elküldöm annak a másik esetnek a linkjét. De ígérd meg hogy nem küldöd tövább! Pláne nem a kérdezönek... Amúgy igen, van fizikai kivetülésük.
2011. júl. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/93 anonim ***** válasza:
67% vagyok... Ha olyan paranormális oldal, nem szeretném megnézni. Nem amiértem nem hiszek benne, hanem amiért túlságosan is. Ha belinkelnek egy UFO-s vidit, akármilyen pl. csak csészealj van rajta.. ha mondjuk youtube-on van akkor az ajánlóbe lesz műtős, meg szürke fejes stb.. ezeket nem akarom látni. Volt egy időszak amikor ilyenek miatt nemtudtam elaludni.
2011. júl. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/93 anonim ***** válasza:
Nem egy ilyen paranormális oldalon van. Ez is egy kérdés a gyakorin. De ha nembírod az ilyeneket, akkor tényleg ne nézd meg. Ijesztöbb az összes horrorfilmnél amit valaha láttál...
2011. júl. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/93 anonim ***** válasza:
100%
Ha GYIK-on van küldjed! xDDD
2011. júl. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/93 A kérdező kommentje:
Mert mi van abba a videóba??
2011. júl. 29. 17:11
 59/93 anonim ***** válasza:
Nem videó, egy sztori. Igaz lehet hogy kamu, de egyikre sincs konkrét bizonyíték. 67% te akartad...
2011. júl. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/93 anonim ***** válasza:

Kérdező, korod, nemed?

Én 15/F

2011. júl. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!