Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mik lehetnek ezek a furcsa...

Mik lehetnek ezek a furcsa jelenségek?

Figyelt kérdés

Egy eléggé öreg házban lakunk,ahol eléggé sok furcsa dolog történik.Olyanokra gondolok,hogy az üres konyhában leesik egy váza a polcról;a macska a sötét szoba felé néz,és mereszti a szőrét(mintha valamilyen mozgást látna,amitől fél),és közbe én nem látok ott semmit,stb....

A tárgyak leesése nem olyan gyakori,de a macskás dolog sűrűn előfordul.


A főbb "gondom" az,hogy esténként amikor lefekszem,szoktam látni kis fény gömböket,nem messze tőlem(az ágytól nem messze lévő asztalon,vagy az ágy felett;kilincsnél stb...),amik kb gumilabda méretűek,de láttam már nagyjából ököl méretűt is.Pár éve láttam először,de eléggé sokáig nem volt hasonló.Az elmúlt hónapokba viszont nagyon megnőtt a "látogatottságom".Van,amikor naponta láttam,van amikor 1 héten 1x....A családba már szinte mindenki találkozott hasonlókkal(mamám,testvérem,édesanyám...).

Ezt mondtam már itthon is,és azt mondták,hogy nem kell félni,nem bánt,ha te se bántod.Viszont én ettől kicsit félek,mert nem tudom mi ez,mit akar stb....


A másik: van amikor kattogást/kopogást hallok a szoba valamelyik részéből,pedig nincs ott semmi.Van amikor egyenletes kopogást hallok (4-5 koppanás egyszerre),majd pár mp szünet.

Tegnap este eléggé sokáig olyan hangot hallottam,mint amikor a dugót húzza ki valaki a palackból(leginkább ahhoz hasonlított),és folyamatosan ment,10 mp-s szünetekkel.Ez későn volt,szóval kizárt hogy valaki borozgasson(:D),és a szoba is olyan,hogy nem lehet kintről túlzottan sok hangot hallani.A falak vastagok,úgyhogy a szomszédból se jöhetett....

Van amikor a kopogás+ a gömb jelenség együtt van....


Mi lehet ez?A gömbökre mondták már nekem azt,hogy fény-lények....


2011. júl. 28. 18:10
 71/93 anonim ***** válasza:
De, az a magyar neve.
2011. júl. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/93 A kérdező kommentje:

Na,most fogtok hülyének nézni....

Ugye a kopogás mellett említettem egy nyikogó hangot(dugóhúzáshoz hasonló)....Nos arról kiderült hogy egy tücsök volt az....-.-

Délután is hallottam,furcsa volt,ezért most behívtam egy itthonit hogy mi lehet ez?És mondta h egy gyerek tücsök(de totál nem olyan ciripelő hangja van...)



Viszont a másik kopogás ami ütemesen kopog nem ettől származik

2011. júl. 29. 20:10
 73/93 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet? Most kivételesen elmaradtak a jelenségek?
2011. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/93 anonim ***** válasza:

20:10

így legalább megnyugodhatsz ,hogy nem valami természetfelettitől jönnek a hangok.

2011. júl. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/93 A kérdező kommentje:

Kopogást egyszer hallottam az éjjel,de semmi más.


Nem minden nap van ilyen...

2011. júl. 30. 13:30
 76/93 anonim ***** válasza:
a kopogás meg lehet, h egy egér
2011. júl. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/93 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg rózsabogár? Az ha leesik nagyot koppan,mert erős a kitinpáncélja !
2011. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/93 A kérdező kommentje:
Az egér nem így kopog.Az inkább kapar az álmennyezetnél,de ez a hang a sarokból jön,az asztal tájékából.
2011. júl. 31. 12:52
 79/93 anonim válasza:
ha fénygömbből olyan sok van akkor fényképezd le légyszives.köszi
2011. júl. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/93 anonim válasza:
Na? Mi a helyzet? Történt azóta valami?
2011. aug. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!