Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehetek villámlény?

Hogy lehetek villámlény?

Figyelt kérdés
Korábban már törölték a kérdésem indokolatlanul, pedig teljesen komolyan gondolom. Komoly válaszokat kérek. Szóval hogyan tudnék villámlényhez hasonlóan villanást, éles fényt előidézni? És nem baromságokat mert villámlények igenis léteznek, mert pl mitől villámlik, vagy hogy villan a fényképezőgép? hát nem magától, pls bunkok kiméljenek!
2011. júl. 28. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 A kérdező kommentje:
de nem mert erősebb volt a világitása mint egy zseblámpának!!! ezért nem hiszem hogy pedofília medve lett volna!!!!! hitetlenkedő gunyolodó!!!!
2011. júl. 28. 21:15
 12/80 anonim ***** válasza:
De most komolyan, hogy nézett ki? Kb. milyen magas volt? Hol jött be? Beszélt? Milyen ismertetői voltak? Volt ruhája? Honnan tudtad, hogy éppen az, aminek mondtad? Honnan tudsz a "Villámlények"-ről?
2011. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 A kérdező kommentje:
hát hogyne lennének, szerinted mi világít egy villanykörtében? csak egy ilyesmi lény tud fényt előidézni. és bejőt egy nagyon fényes emberszerű lény éjszaka a szobámba és elment, azóta biztos vagyok a villámlények létében!!! aki nem hiszi járjon utána!
2011. júl. 28. 21:21
 14/80 anonim ***** válasza:
94%

Te korábban is kitetted a kérdésedet, én meg korábban is válaszoltam rá, te megint kitettted, én megint válászolok rá:

Ahogy sokan elöttem, és tegnap én is: a Villámlás elektromos kisülés (Menydögés a hang villámlás a fény)

Fényképező vakuja: Egy sokszorosan felerősített lámpa villanása

Villámlény nem létezik, ami a villám jelentése naggyából az, hogy elektronikusság (áram)


Amúgy 17 éves vagy 17 hónapos vagy?

(UI: Mi a jeled az oviban? Csak nem a villám???)

Ne várd el h ne legyenek bunkók, egy ilyen kérdésnél!!!!

Úgyis ezt is törlik...

2011. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 A kérdező kommentje:
gúnyoódjál másal te 11 éves kis kinemmondom mi!!! menny és jáccá legóval ne rondícs a felnőtek dolgába!!!
2011. júl. 28. 21:24
 16/80 anonim ***** válasza:
95%
Amúyg nemhiszem, hogy hiszel benne, csak egy jót akarsz röhögni... 17 évesen nem ilyen komolytalan valaki, vagy fiatalabb vagy, vagy csak pojénból írod ki....
2011. júl. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
95%
Az előttem szólónak igaza van. Nőjj fel, és szórakozz másokkal. Nem írok többet. -.-""
2011. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 A kérdező kommentje:
nem röhögni akarok és hiszek a villámlényekben és másfél hónap mulva tőtöm be a 17et szóval maragy csöndben!
2011. júl. 28. 21:26
 19/80 anonim ***** válasza:
94%

Emberek: Én vagyok a szánalmas, mert 11 évesen nem hiszek a villámlényekben, hanem elmondom, hogy hogy jön létre a villám stb.

Inkább te vagy a szánalmas h 17 évesen ilyenkben hiszel

(Emberek: Még tegnap mondta h szánalmas vagyok, mikor hasonlóképp elmagyaráztam a villám és elektromosság mivoltját)

2011. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagy bujtod itt az embereket:
2011. júl. 28. 21:27
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!