Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehetek villámlény?

Hogy lehetek villámlény?

Figyelt kérdés
Korábban már törölték a kérdésem indokolatlanul, pedig teljesen komolyan gondolom. Komoly válaszokat kérek. Szóval hogyan tudnék villámlényhez hasonlóan villanást, éles fényt előidézni? És nem baromságokat mert villámlények igenis léteznek, mert pl mitől villámlik, vagy hogy villan a fényképezőgép? hát nem magától, pls bunkok kiméljenek!
2011. júl. 28. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:

-.- (amúgy ennyit az alienezésről: Tádá: Törölték)

És akikkel chatelni szoktam azokszerint elmennék 14-nek is, szal ennyit erről...

2011. júl. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 A kérdező kommentje:
büszke lehetsz magadra, nagy kárt okoztak a törölt kérdésemmell, és ki nem sz.rja le hogy hogy mész el 14-nek? 11 vagy oszt csá.
2011. júl. 28. 22:11
 53/80 A kérdező kommentje:
megint egy újjab kérdés rólad : ) nem tom ki irta de okos volt
2011. júl. 28. 22:15
 54/80 anonim ***** válasza:
Én sem tom kitette fel, de valaki jelentette (Én nem, Bunkón dudok válaszolni, és bunkón viselkedni, mert a ővéremtől volt mit tanulni, de olyan bunkó nem vagyok, hogyha külön megkérik, hogy ne akkor töröltetem)
2011. júl. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
törlés
2011. júl. 29. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
100%
Hihetetlen milyen emberek léteznek! XDDD Kedves kérdező, köszönjük neked, hogy feldobtad a napunkat és megmutattad, milyen az igazi fantázia és kreativitás. Taps.
2011. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 anonim ***** válasza:

Ha villámlény szeretnél lenni kövesd az utasításokat:


Meztelenül rohangálj Budapesten és közben kiabáld hogy "Hü**e fogyatékos vagyok!"Ezt csináld vagy 10 percig.Ha ez megvan akkor elvileg felfigyeltek rád a villámlények.Este pontosan éjfélkor menj ki az út közepére meztelenül és akkor elvisznek a villámlények,ott kapsz egy 5 hónapos kiképzést és belédültetnek majd egy izzót(ezzel tudsz majd villámot csinálni).Ja és levágják a fa*od.


Ha ez a módszer nem tetszik akkor nyúlj a konnektorba vagy állj ki egy domb tetejére egy 10 méteres csővel,akkor amikor vihar van és villámlik.

2011. júl. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/80 anonim ***** válasza:
Ez most komoly?
2011. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kerdezo!

Te valami iszonyatosan nyomorek vagy!!!

Szegyen, hogy 17 evesen ilyen merhetetlenul nagy baromsagokat irsz, es olyanokat hulyezel le akik nem azok.

Itt az egyetlen (nagyon de nagyon) hulye ember TE VAGY!!!

2011. aug. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim válasza:

Köszönjük kedves kérdező!Az ilyen kérdések teszik boldoggá

a népet.Kérlek találj még ki sok ilyen orbitális baromságot.

-.-

2011. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!