Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogy lehetek villámlény?

Hogy lehetek villámlény?

Figyelt kérdés
Korábban már törölték a kérdésem indokolatlanul, pedig teljesen komolyan gondolom. Komoly válaszokat kérek. Szóval hogyan tudnék villámlényhez hasonlóan villanást, éles fényt előidézni? És nem baromságokat mert villámlények igenis léteznek, mert pl mitől villámlik, vagy hogy villan a fényképezőgép? hát nem magától, pls bunkok kiméljenek!
2011. júl. 28. 20:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/80 anonim ***** válasza:
Sok nyomorék sírása. Remélem felakasztjátok magatokat álmotokba holmi cipőfűzővel.
2011. aug. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/80 anonim ***** válasza:
Basszon meg az áram
2012. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/80 patyiluc válasza:
baz+...peti te vagy az ?
2012. máj. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/80 anonim ***** válasza:
Ha megb@sz a rézfaszú bagoly.
2012. aug. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/80 anonim válasza:
Kérdező,mivel az interneten semmilyen villámlényről nem találtam semmilyen adatot,ezért úgy gondolom hogy ez a villámlény dolog a te fejedből pattant ki.Már csak az a kérdés hogy ezt külön a GYIK-ra találtad ki, vagy tényleg hiszel-e bennük.Ha tényleg hiszel ebben akkor ezzel csak annyi baj van, hogy Magyarországon keresztény hit működik.(azt, hogy miért villámlik már sokan belinkelték/leírták úgyhogy ezt én nem teszem meg)Nekem nincs semmi bajom veled és a hiteddel (bár én keresztény vagyok)de ez amit itt csináltál,úgy értem ezek a válaszkommentek amiket az értelmes válaszokra is kommenteltél ez csak puszta trollkodás.És éppen ezért szinte biztos vagyok benne, hogy ez a kérdés nem valós.(Ha mégis akkor elnézést kérek, de mivel a neten nincs semmi adat ezért erre a kérdésre max. te tudnál válaszolni.)
2012. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/80 anonim ***** válasza:
Menj ki egy kopár dombra egyedül viharban, és várd meg hogy belédcsapjon egy villám. közben verd ki a fszod. és akkor belédivódik a villám erejeee! Villám gcid lesz!
2012. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/80 anonim ***** válasza:
Villamlenyek nincsenek, nem akarok szemet lenni, de nincsenek. Vagy lehet hogy vannak, de akkor arra szuletni kell.
2012. aug. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/80 anonim válasza:
Tényleg ilyen hülye vagy, vagy csak megjátszod? A vakutól villan a gép te állatt!!!
2013. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/80 anonim ***** válasza:

Ami a szobádba bement nem villámlény, hanem fénylény és azok valóban léteznek!


Villámlény emberként nem lehetsz, mivel a fénylények azok valójában angyalok csak fényesek nagyon ezért nem látsz alakot, csak egy egy fénylő lényt és egy hatalmas villanás a következő pillanatban már ott sincs.


Szép napot! :)

2015. máj. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/80 anonim válasza:
Téleg létezik most néztem a Facebookon le van fotózva batmannel meg meg supermannel amugy ez egy olyan kérdés amin még a kutyám is röhög tesó keres inkább barátokat és ne ilyen hülyeségekkel foglalkoz szerintem csak unatkoztál mikor ezt kérdezted
2016. aug. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!