Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hisztek a szellemek létezésébe...

Hisztek a szellemek létezésében, illetve a paranormális jelenségekben?

Figyelt kérdés

Én igenis hiszek és történt már velem olyasmi is, amit nem igazán tudok megmagyarázni. Ha veletek is történt már valami paranormális, meséljétek el!

(Aki nem hisz benne, vagy nem érdekli, vagy ne írjon választ, vagy csak szimplán kíméljen meg a hülyeségével.Köszi...)


2011. júl. 31. 16:10
1 2
 1/13 anonim válasza:

Én nem azt mondom, hogy nem hiszek a szellemekben, mert ha egy megjelenik nekem vagy valamilyen módon kapcsolatot teremt velem, hát én akkor eskü elhiszem. Igazából kíváncsi is vagyok rájuk..

18L

2011. júl. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdések számára van fenntartva az ezotéria témakör.
2011. júl. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
te ilyen kérdésekkel fagyasztod a gyakorikerdesek szervereit? ügyes vagy
2011. júl. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Köztudott, hogy szellemek nem léteznek. A bizonyíték egyértelmű: ugyanis nincsen lábuk és úgy meg elesnek.
2011. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Senki sem bizonyította még, hogy NEM léteznek. Utolsó elötti: Nem én fagyasztom a szervert, hanem olyanok, akik képtelenek értelmes kérdést feltenni, vagy kötekednek, mint TE!
2011. júl. 31. 16:49
 6/13 anonim ***** válasza:
De 16:45 épp az imént bizonyította, hogy NEM léteznek. Nem mondhatod, hogy nem bizonyította senki sem.
2011. júl. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Na lehet, de én neki nem igazán hiszek. Inkább egy tudósnak vagy hozzáértő embernek.
2011. júl. 31. 17:48
 8/13 anonim ***** válasza:

A létezésüket kéne bebizonyítani, nem azt, hogy nem léteznek.

Tudományos körökben akkor elfogadott egy elmélet, ha bizonyítani tudják és nem akkor, ha nem tudják cáfolni.

Szóval szerintem ennyit arról, hogy: Biztos léteznek, mert nem bizonyították, hogy nincsenek.

2011. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 BlackSword ***** válasza:
Kérdező!!! Valaminek a nem meglétét sosem kellett bizonyítani... Semmilyen ilyen hókuszpókusz nem létezik... Csak mondják, hogy van, de bizonyíték semmi... Amikor bizonyítani kellene valamit, akkor egyből másról beszélnek a nagy szakértők, mint a cigány, mikor a bor árát kérik...
2011. júl. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
Olvasgatom itt a hozzá szólásokat hasonló témában:)Sok érdekes választ olvastam.Az egyik:ilyen kérdésekkel fárasztod a szervert. Szerintem ez az oldal arra van hogy bármilyen kérdést feltegyél, amire választ szeretnél kapni.Valahol meg hogy hülye kérdés.Ugyan már,minden emberbe egy kérdés fel merül,hogy mi van a halál után.És ha ez a kérdés felmerül,akkor pár emberben az is hogy vannak vajon szellemek.A másik kedvenc válasz amit olvastam,a tudósok és az orvosok bízonyították hogy nincsenek,vagy nem tudták bízonyitani a létezésüket.Na hát erről az én személyes véleményem hogy a tudomány és az orvosok is elmehetnek a sunyiba.Miért is,ugye a tudomány feltalálás szabadalom közel egy kalap alá hozható.De a szabadalomba teszik egy bejegyzés:olyan találmány ami ellent mond a fizikai törvényeknek,azzal nem foglalkozunk!!Na szóval akkor most miről beszélünk.Az örökmozgót nem találhatod fel!!!Mert ellent mond az ismert fizikai törvényeknek.A másik kedvencem az orvos tudomány a rák ellenszer.Mindenki várja hogy feltalálják.Talán egy nap az én pályafutásomnak is ez vet véget,nem tudhatom.Az biztos hogy a legszemetebb betegség a világon.De gondoljunk bele.Kinek jó az ha lenne rák ellenszer?Csak nekünk hétköznapi embereknek.Mert a gyógyszergyártóknak nem.Hisz eegy rákos ember holibilis összegeket költ arra hogy meg gyógyuljon vagy lelasítsa az állapotát.Tehát ha lenne egy tabletta amit este beveszel és egy hét mulva makk egéséges vagy,az a gyogyszer gyártók zsebéből milliárdokat venne ki és nem forintban.Tehát míg a pénz az úr addig sose lessz se rákellenszer,se ingyen energia(nagy kapacitású,nem olyan mint a napelem vagy a szélerőmű),se vízzel közlekedő autó.Tehát a világ amibe élünk teli van titokkal és hazugsággal és illúzióval.Tehát a tudósók és kutató orvosok szavára nem lehet adni.Szerintem van a halál után élet,És szerintem szellemek is léteznek.Az én véleményem hogy az az igazi mivoltunk amit szellemnek hiszünk.Csak kapunk egy gazda testet és így fizikálisan is tudunk létezni.És mivel kevesebb az emberi test mint amennyi lélek van,igy azok itt bolyonganak közöttünk és testre várnak.És hogy miért nem emlékszünk az előző életünkre,gondoljunk bele.Ha egy profi bűnőző voltunk,akkor vajon nem ott folytatnák ahol abbahagytuk?Így hogy nem emlésszik rá így új életet kezd.Én mindig egy egyszerű dologból indulok ki ha szelleekről,halálutáni életről,földön kívüli életről,stb ami sok embernek elképzelhetetlen és nem hisz benne.Gondolj arra hogy ha az univerzum végtelen,ha az lehetséges,akkor bármi lehetséges!!Ez az én véleményem a szellemekről.
2011. júl. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!