Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez? Mostmar komolyan...

Mi ez? Mostmar komolyan segitsen valaki legyszi, hogy mit tegyek! Tegnap este nagyobbik lanyom -9 eves- sikitva szaladt ki a szobabol tv nezes közben, hogy elötte megjelent egy feher ködszerü valami amiben fekete folt volt.

2011. aug. 4. 12:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg, hogy egy szellemet lattak. Te meg nem tapasztal hasonlot? Miota eltek itt?
2011. aug. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Talán tényleg szellem jelenségek.De vajon miért abban a szobában?Ezen kellene elgondolkozni.Csak ti laktatok abban a házban, vagy más is lakott ott előttetek?Történt abban a szobában valami rossz dolog?Vagy lehet benne valami, akihez életében nagyon kötődött valaki, aki már meghalt?
2011. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
3 eve lakunk itt.Eddig nem tapasztaltunk semmi furcsat.Legalabb is en nem,csak azt,hogy nem erezzük ott jol magunkat pedig szepen be van rendezve.
2011. aug. 4. 13:22
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

érdekes.ezzel nem szabad viccelődni.mert amíg a 9 éves talán hülyül,addig a 2 éves tuti nem,de így már biztos anagyobb kislány sem.

sztem fel kéne mérni az energiákat,illetve vannak helyhez kötött szellemek.

2011. aug. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Már leírtam e-mailbe, annál jobban senki sem fogja száműzni a nálad kísértő entitásokat.
2011. aug. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
37%
Kérd Tihanyi János segítségét, ő majd segít az "energizálásban". XD
2011. aug. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 tdia98 válasza:
87%
Szeintem igaz mert énis gépeztem és szellemekről olvastam (egyedül voltam ithon.12 éves vagyok )és valami megfogta a lábam sikitottam egy akkorát h a szomszéd is át jött h mi a baj de nem tudtam meg szolalni ! meg volt olyan is h hugommal néztök a tévét és egyszer csak be kapcsol a házi mozi (lovas cd volt benne)és szörnyű sikojok at hallotunk de itt már anya is ithon volt!!meg volt olyan is h kint néztök a tv és a szobában felkapcsolódott a villan és be mentem le oltani utána még 3 szor megtörtént de jelenéz nem volt de szerintem igaz h a lánya nem hazudik
2011. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%

én egyszer este kimentem a kertbe a kutyával játszani

és a kutya megáll előttem jobb oldalon a bokor bal oldal meg a rózsa olyan 20 centire. aztán valami hozzámér balról

(pedig szél nem fújt)! kutya is oda nézet!

2011. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
100%
látunk már szellemet a házban a barátnőmmel nem is egyet!
2011. aug. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
De mit akar tölünk?3 eve lakunk itt es csak nemreg kezdte el a dolgait.Amugy mi nagyon hiszünk a Joistenben es imadkozunk is.
2011. aug. 5. 17:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!