Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez? Mostmar komolyan...

Mi ez? Mostmar komolyan segitsen valaki legyszi, hogy mit tegyek! Tegnap este nagyobbik lanyom -9 eves- sikitva szaladt ki a szobabol tv nezes közben, hogy elötte megjelent egy feher ködszerü valami amiben fekete folt volt.

2011. aug. 4. 12:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Akkor ez lehet démoni jelenség is, akár arra is irányulhat a tevékenysége, hogy megingassa a hiteteket.Javaslom, hogy magatokban imádkozzatok, sosem hangosan.

És lehet ez amiatt is, mert esetleg felbukkant valamiféle sugárzás a házatok táján, amely felerősíti az ilyen jellegű érzékeléseket.

2011. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ha van a közeletekben templom, akkor kérjétek meg az ottani papot, hogy szentelt vízzel locsolja körbe a házatokat, utána Ő tudja a dolgát. Ami fontos: ilyen alkalomkor a gyerekek ne legyenek otthon! Nem jó, ha azt látják, mi folyik ott. Később lelkiekben lehetnek belőle problémáik is, főként az iskolában ha elmesélik a történetet. Nem mindenki hisz természetfelettiben.
2011. aug. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
Valószínű azért nem szeret ott lenni semmi mert valami van ott esetleg nem éreztek hideget vagy túl meleget vagy furcsa érzést?? Lehet hogy mielőtt oda költöztetek volna meghalt ott valaki. Nekem is így volt mármint a papám meghalt a szobájában azóta ott olyan forróság van az egyik percben a másikban meg csak kabátba tutsz bemenni mert megfagysz. :/ Szerintem valamit nem tud az a szellem és el akarja mondani ott ell ülnie az egész családna amíg meg nem jelenik és el nem mondja majd pedig segíteni neki
2011. aug. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:
Hát figyelj én 4-5 éves koromban láttam szellemeket, hallottam csengéseket a szobámban, nem mertem ott aludni... 7-8 éves koromig anyámék ágyában aludtam, de hülyének néztek hogy mi nincs ott semmi. 6 éves koromban meghalt a nagybátyjám akit nagyon szerettünk. A mai napig is látom a házban...
2012. márc. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
41%
Az ilyen kérdések után erősödik meg bennem az érzés, hogy még mindig a középkorban élünk. 9 éves sikítva rohan és mindenki készpénznek veszi amit látott, és rögtön szellemekkel suttogó lesz belőle. Agyrém, hogy mikben hisznek az emberek.
2013. jan. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Szia! Kedves kérdező azóta történt valami?
2013. márc. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 vistakri válasza:
Szia szerintem szenteltessétek fel a házat
2013. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Csak annyi törtent azota,hogy egy par honapja sajat szememmel lattam hajnalban egy foltszerü arnyekot atjönni a falon abban a szobaban.Azota fenynel alszom.
2013. jún. 10. 20:41
 19/23 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Ne felejtsd el megírni, ha jutottatok valamire...szerintem aki ide írt, azt érdekli...még azt is a kételkedik :)

2014. nov. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Szia! Nagyon erdekel mi tortent? :)
2015. jún. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!