Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi ez? Mostmar komolyan...

Mi ez? Mostmar komolyan segitsen valaki legyszi, hogy mit tegyek! Tegnap este nagyobbik lanyom -9 eves- sikitva szaladt ki a szobabol tv nezes közben, hogy elötte megjelent egy feher ködszerü valami amiben fekete folt volt.

2011. aug. 4. 12:31
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Nekem is voltak hasonloak es fura is vagy ne az de 12 eves vagyok most leszek 13 es meg mimdig anyaval alszom mert felek erdekes is hogy rengeteg mindenre emlekszem a multambol es azt vettem eszre hogy nagyom pontosan le tudom irni a dolgokat de minel kesobbre gondolok vissza annal jobban megfajdul a fejem visszaterve a szellemes torteneteimre: amikor kicsi voltam es tesommal jatszottam este fele egy sotet alakot meglattam sotet volt es egy kicsit ugy vilagitott vagy nem tudom hogy mondjam mutogattam twsomnak hogy nezze es meglatta (idosebb batyamm van) felkialtott hogy aztak.va es eloszlott azota vannak ilyen torteneteim viszont egyre fokozodnak mostanaban mar foleg ejszaka 2 szem es egy szaj van sargan vilagitva tokorben csak ugy elsuhannak ilyen arnyak leesnek a targyak maguktol es kiprobaltam hogy egy kis papirfecnit raktam egy ture es elkezdett forogni majd leallt aztan megint forgott de tovabb aztan elallt azuran nem forgott neha csak ugy felkapcsoll a lampa megreccsennek a targyak sikolyokat hallani olyan mint ha szel lenne a szobaba neha egy voros feny kiaramlik a szobabol volt olyan hogy elaludtam es mindenki aludt de en felkeltem es az osszes takaro, a lepedo a parnakmeg minden a folyoson volt volt olyan hogy csak ugy felkeltem es meg sem mozdultam de a takaro elkezdet lecwuszni rolam neha belesuttognak a fulembe van amikor magatol kinyitodnak az ajtok vagy becsapodnak egyszer a telefonom magatol elkezdett tolteniedig nem volt tolton es a legdurvabbak: a gep kiirta hogy you die :100 aztan szmolt vissza 100tol en pedig kikapcsoltam es azota nem gepezek ,egyszer csak ugy ultem a fotelben es valami megfogta a labamat es lerantott amikor a puffon ultem valami feher arny meglokott es leestem a oisallataim folyton idegesek a macska egy pontra nez es elkezd fujtatni a kutyak ugatnak egyszer a horcaogom csak ugy evett es meg sem moccant majd leesett valamitol mintha meglokte volna valami az allatkaim sem bantanak es nem is engem ugatnak vagy barkit hanem csak valahova neznek a semmisegbe ugatnak es kovetik en ezekkel gyurkozom meg mimden nap probalok nyugodt maradni es meg csak 12 eves vagyok fogalmam sincs mi lesz ezutan udv es bocai a rengeteg helyesirasi hibaert
2015. jún. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
Nálam meg mikor zuhanyoztam akkor a hátam mögött volt a szellem megfogott és még egy másospercig mikor hátranéztem ott volt és fiu vagyok!
2016. jún. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Szia Kedves kérdező! Történt azóta valami? Mesélj! Mik a fejlemények?
2017. jan. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!