Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most ezt mire véljem? /szkepti...

Most ezt mire véljem? /szkeptikusok kíméljenek/

Figyelt kérdés
A lakásban nincs huzat,csukva van minden mert hideg van.Mégis kinyílt egy szekrényajtó,aminek a nyitójára kabátok vannak akasztva,tehát nem nyílik olyan nagyon könnyen.Ès különben is legalább 3 hete lógnak ott a kabátok,és eddig nem nyílt ki.Amikor kinyílt,olyan volt mintha egy árnyék suhant volna el,de ezt lehet hogy márcsak odaképzeltem.Tegnap éjszaka viszont amikor jöttem vissza a szobába a klotyórol,az ajtó egy kicsit jobban kinyílt elöttem,pedig hozzá se értem.Meg is lepödtem.Szerintetek?
2011. aug. 8. 16:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Szkeptikusok, mivel kapcsolatban? Nem mondtál semmi hihetetlen dolgot.
2011. aug. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 bp1985 válasza:
45%
Nálunk is kinyílik néha a szekrényajtó. Nincs ebbe semmi.
2011. aug. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Kedves elsö,

mi lenne ha a kérdésre válaszolnál,és nem kekeckednél?

Nekem egyböl az jutott eszembe hogy mi van ha szellem...nem véletlen van ebben a témakörben -.-"

2011. aug. 8. 16:28
 4/17 anonim ***** válasza:
Nos én hiszek a szellemekben, és nekem is ez jutott volna először az eszembe. Főleg este.:) Viszont, amíg nem történik konkrétabb dolog (mozgó tárgyak) addig ne aggódj :) Nem csak szellem miatt nyílhat ki a szekrény ajtó!:) ... De semmiképp ne hívj "szakembert" mert mindegyik egy nagy csaló!!! Azt mondja, amit hallani akarsz hogy "óó igen itt bizony szellem van" és kemény pénzeket elkér, azért hogy "elűzze". Szánalmas mind!:D És még egyszer mondom addig ne aggódj, amíg nem történnek konkrétabb dolgok.
2011. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
61%
A szekrényajtók nyílnak és csukódnak, ugyanis anélkül nagyon nehéz lenne kivenni belőlük bármit. Micsoda misztikum.
2011. aug. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

16:34,

most aztán nagyot mondtál.Képzeld el hogy a szekrényajtó töllem 3 méterre van.Ès rohadtul egyedül vagyok az egész lakásban.

Különben meg ha nem értesz a témához,akkor mit keresel itt?

2011. aug. 8. 16:37
 7/17 A kérdező kommentje:
a 63%-osnak szólt a mondandóm
2011. aug. 8. 16:37
 8/17 A kérdező kommentje:

Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:34


Köszi az értelmes választ :)

Nem akarok én senkit hívni,még akkor se ha van itt szellem.Engem nem zavar ameddig jól "viselkedik".

Csak kicsit ledöbbentem :)

2011. aug. 8. 16:39
 9/17 anonim ***** válasza:
67%
Annyira szeretem, amikor ezek az "árnyékomtól is megijedek" típusú emberek hallanak, látnak, tapasztalnak otthon dolgokat, akkor az biztos szellem. Nőjetek már fel! 1000 más oka lehet annak, hogy miért történnek ezek.
2011. aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
51%
én hívnék szakembert úgy hívják asztalos. egyébként hallottál már olyanról hogy fizika és tárgyak hőtágulása sok mindenre képes nem csak az asztal reccsen tőle éjszaka.
2011. aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!