Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Nagyon félek a természetfelett...

.Anonymus. kérdése:

Nagyon félek a természetfeletti lényektől. Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
Este már annyira félek,hogy beleőrülök.Meg se merek mozdulni.Egyszer majd szomjan haltam,de nem mertem kinyúlni a tőlem fél méterre lévő vízért.
2011. aug. 9. 10:10
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
65%
Természetfeletti lények nem léteznek. Nem kell félni tőlük.
2011. aug. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 A kérdező kommentje:
Engem senki se tud meggyőzni róla,hogy nem léteznek!
2011. aug. 9. 10:20
 3/43 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél egy pisztolyt ,vagy shotgunt ,azzal tuti nem félnél:D
2011. aug. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
52%
Én is így voltam vele, de mióta alufóliából csináltam sisakot és cipőt, és abban alszom, azóta valahogy nem jönnek közelebb. Csak azt látom ha véletlenül felébredek, hogy halványan parázsló szemmel ténferegnek az ágyam körül és harákolnak valamit, de nem lehet érteni. Aztán szépen álomba sírom magam, és alszok reggelig. Próbáld ki, nekem bevált.
2011. aug. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
Nézz kevesebb horrort és ilyen témákat felölelő filmeket. Ha idővel nem enyhül, akkor tarts magadnál sót, szentelt vasat és egy shotgunt. Jobbat nem tudok kitalálni.
2011. aug. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
24%
Hagyd abba a trollkodást
2011. aug. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
nemkell félni nem fog fájni!
2011. aug. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%

Hány emberről hallottál, akit ténylegesen bántott egy természetfeletti lény?

Évente több mint ezer ember hal meg autóbalesetben. Még sincs senkiben félelem, ha autóba ül.

Miért van az, hogy mindenki tudja, hogy hogyan lehet védekezni vámpírok ellen, de azt, hogy mi a teendő, ha rádtámad egy kóbor kutya, már nem olyan sokan?

2011. aug. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk biztosan, hogy nem létenek. Lehet, hogy léteznek.

De Kérdező gondolj bele: a szellemek miért nem idéznek meg minket? Miért nem látunk démonokat? Miért nem támad meg minket egy vámpír? Azért, hogy ha léteznek is, akkor ne fedjük fel őket. Nem fognak veled éjszaka semmi csinálni, hisz nagy az esély arra, hogy ha nem sikerül, akkor leleplezed őket, vagy a szüleid leplezik le.

Gondolj erre. :) És szép álmokat.

2011. aug. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
39%
De vágod, nem is az, hogy szellemtől vagy valami, hanem a természetfeletti lényektől xDDD. Te vagy az új hősöm.
2011. aug. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!