Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Akinek volt valamilyen szellem...

Tdia98 kérdése:

Akinek volt valamilyen szellemel vagy más természet feletii lényel találkozása az irjon?

Figyelt kérdés
érdekel mert a barátnőmel pár házhoz kijárunkŰ(baráti kör)ÉS szellemeket keresünk !!:) és már sikerült egy hangfelvételt is késziteni !!! irjatos sokan és normálisakat és a szellem keresésről is kérdezhettek ha akartok
2011. aug. 9. 18:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
1x vagy 20 evvel ezelott lattam szellemet, majd a frasz jott ram.. be akartam menni a szobaba es nyultam vna a lampa kapcsolo utan mikor megpillantottam a szoba kozepen egy feher ruhas alakot, a fejet nem lattam de emberi formaja volt, szo szerint kis idore foldbe gyokerezett a labam, nyulni akartam a kapcsolo utan de nem tudtam, es sikitani sem mert nem jott ki hang a torkomon, azt mondja anyam mikor vissza szaladtam a masik szobaba hozzajuk h feher voltam mint a fal.
2011. aug. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ú az szar lehetettt:/
2011. aug. 9. 18:11
 3/19 KMartin4 ***** válasza:

bocsi, hogy rosszul fogalmaztam.


azt akartam mondani, hogy:

ha nem akarod, hogy szkeptikusok piszkáljanak azért, mert szellemekre vadásztok, akkor szerintem a (megemlített) hangfelvételt töltsd fel valahova, és linkeld be ide.



valamint azt mondtam, hogy engem is érdekelne ez

2011. aug. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
Mikor szellemet idéztem de többet nem fogok.Akkor megijedtem most is érdekel de nem tudom hogy tényleg van e vagy sem.15/F
2011. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
hogy töltsem fel h bartnőm tefefonján van ??? és nem adja oda senkinek még az apjának se
2011. aug. 9. 18:19
 6/19 KMartin4 ***** válasza:
már bocsi, de ezt NEM MONDTAD!!!
2011. aug. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
marmint a telot vagy a hanganyagot?
2011. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 KMartin4 ***** válasza:

azt nem írta le, hogy a barátnője telóján van.


egyébként meg, ha a barátnőd és együtt keresgélitek a szellemeket, akkor miért ne adhatná oda? ezt neked kéne megoldanod

2011. aug. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
a telefont !!!! de csak annyu h nappal is lehet csinálni de minden el kel sötétíteni és hát kérdezni kell mmindenről (tv ben láttam )(és be jött) nekünk válaszolt le irni le tudom de ngyon rossz volt
2011. aug. 9. 18:23
 10/19 anonim ***** válasza:
írjad, engem érdekel
2011. aug. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!