Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Furcsa lények egy álomban, mi...

Furcsa lények egy álomban, mi lehetett ez?

Figyelt kérdés

Néha vannak különösen tiszta álmaim. Logikus éles környezetben. Nagyon ritkán. Körülbelül fél éve tapasztaltam először egy nagyon furcsa élményt.


Álmomban a barátaim képében kísérettel "utaztam" akik körbemutogatták ezt a világot, bár inkább csak vittek A-ból B-be, elkísértek valahova. Egy ponton elkóboroltam.


Benéztem egy sikátorba, a mélye sötét volt, mint az éj, és állt benne egy lény. Nem volt sem ember, sem állat. Asszimetrikus feje volt és kicsit emberszerű teste, de teljesen el volt torzulva, olyan volt mint egy ufó és egy démon keveréke. Nem volt mérges tekintete, csak bámult, és szinte már keződödött volna a rémálom amikor valaki megfogta a vállam:


gyere el onnan!


Eljöttünk a többiekhez (körülbelül 4-5 ember kísért, ebből volt két határozott férfiszerű, és egy gyönyörű vonzó nő aki nagyon kedves volt velem, a többiekre nem emlékszem pontosan) kérdeztem tőlük mi volt az, azt mondták nem számít, csak az, hogy gyere el onnan.


Kísértek tovább, és átkerültem egy nagyon idilli álomképbe. Nyugodt volt, csöndes, beszűrődő napsugarak mindenütt, ragyogó gyümölcsök a piacok standjain. Stb.


Aztán felébredtem. De a démonra, vagy mire emlékeztem. És arra is, hogy kísérettel álmodtam.


Mi történt volna ha nincsenek ott? Egyáltalán mi lehetett ez?


Légyszi részletes és komoly válaszokat írjatok


2011. szept. 9. 21:50
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
valószínűleg hibát követek el azzal, hogy a kíváncsiságommal újra és újra megidézem, de akkor is érdekel mi volt ez.
2011. szept. 9. 21:52
 2/28 anonim ***** válasza:
81%
Olyan volt, mint a videóban 0:21-nél?
2011. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
72%
Semmi nem volt. Egyszerűen hülyeséget álmodtál.
2011. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
2011. szept. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
lol, nem asszimetrikus feje volt, a bőre olyan volt mintha la lenne nyúzva (rózsaszín) a szemei nem tükröztek érzelmeket csak bámultak (szinte szívtak magukba) nagyon amorf testalkata volt.
2011. szept. 9. 22:05
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
A világon semmit sem jelent, minden éjjel több száz millió, sőt, milliárd ember álmodik hülyeségekről. Ha mindegyik beírná ide, szerinted mi lenne?
2011. szept. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Van benned olyan érzés, hogy nem kellene róla beszélni?


"Nem volt mérges tekintete, csak bámult, és szinte már keződödött volna a rémálom amikor valaki megfogta a vállam:"

Honnan tudod, hogy rémálom kezdődött volna?



Láttam némileg hasonlót.Hidd el, tényleg jobb, ha elkerülöd.Ha netán újra látnád álmodban és esetleg szólna hozzád, azt mihamarabb felejtsd el!

2011. szept. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Van olyan érzésem, legalábbis azért, mert az a csapat, aki velem volt, úgy gondolom mindent megtett, hogy elfelejtsem.


Mit szólhatna hozzám? Te mit láttál? Illetve mi volt ez?

2011. szept. 10. 14:08
 9/28 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom, hogy rémálom kezdődött volna, mert ránézésre is ijesztő volt a lény. A legijesztőbb dolog kb amit valaha láttam. 3 napig féltem a sötétben utána...
2011. szept. 10. 14:10
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Nos, én sem szívesen emlegetem, mit láttam, mert én határozottan úgy érezem évtizedeken keresztül, hogy nem szabad beszélnem róla, mert akkor valami rossz fog történni..De aztán leküzdöttem ezt az érzést, és így jobb.

Nos, én kisgyerek koromban láttam valami lényt, az is olyan volt, hogy emberi és állati vonásai is voltak, de ez szürke volt , foltos, nem rózsaszín.A tekintete volt a legszörnyűbb, mert gonoszságot láttam sötét szemeiben, bár ez is csak mozdulatlanul bámult, nem is szólalt meg.Úgy emlékszem, ennek hosszú fülei voltak, Amit te láttál, annak nem?Én is úgy emlegetem, mint a legszörnyűbb dolgot, amit valaha láttam.

Nem tudom, mi ez, démonra tippelek esetleg.

Később, felnőtt koromban is álmodtam vele.Akkor már hozzám szólt.Belém akarta magyarázni, hogy semmi értelme az életemnek.

Valójában akkor épp életem egy nagyon szép időszakát éltem és nem volt okom kesergésre, mégis, az álom után napokig olyan lehangolt, depis és enervált voltam, mint még soha.Szerencsére történtek fura mód olyan váratlan, hétköznapi események , amik felráztak ebből az állapotból és különben sem vagyok olyan, hogy hagyjam magam egy álom által meggyőzni.De egy érzékenyebb emberre egy ilyen álom még rosszabb hatással lehet.

2011. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!