Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Szellem "üldözne" engem?...

Szellem "üldözne" engem? (kérdés rövid, magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés

Eddig nem hittem a szellemekben,de az utóbbi időben kezdek kételkedni!Leírom eddig mik történtek:


1.Kimentem éjfél körül a WC-re,ami pont a szobámmal van szemben.Bementem,elvégeztem a dolgom.Mikor kijöttem,láttam,hogy a lépcsőn(kétemeletes a házunk) áll valaki.De pár másodperc múlva eltűnt!


2.Egyik este a tükörben láttam egy elsuhanó fekete árnyat.Mikor hátranéztem semmi nem volt ott.


3.Gyakran hallok lépteket,meg kopogó zajokat mikor egyedül vagyok a házban.De mikor megyek körülnézni semmit nem találok!


4.Egyszer a fotelben ülve TV-t néztem.A nappaliban van egy tükör amibe ha belenézel belátsz az egyik szobába.A szemem sarkából megpillantottam egy fekete alakot a tükörben,amint épp engem bámul.De mikor teljesen odanéztem eltűnt!


5.Haveromnál voltam,és elhatároztuk hogy poénból lefilmezünk egy szellemet.Letettük a kamerát,és kimentünk a szobából.Olyan 5-6 perc múlva visszamentünk,felraktuk gépre a felvételt és visszanéztük.A kamerával valaki többször zoomolt(közelített).De ez még nem minden.A kamera elfordult 15 fokos szögben.A falon elsuhant egy árny.Az asztal amin a kamera állt recsegett a felvétel alatt.


6.Gyakran érzem azt hogy valaki figyel.Tegnap történt pont hogy tök csendben gépeztem,és azt hallottam,hogy valaki a fülembe liheg!Visszafojtottam a lélegzetem(azt hittem az én lélegzetemet hallom valahogy)de így is hallottam!Ekkor kiborultam és azt mondtam légyszíves hagyj békén!Ekkor a lihegés elmúlt.


7.Gyakran érzek furcsa szagot a szobámban.Általában mindig tök váratlanul jön elő,de ez nagyon ritka(nem én büdösítek :D)



Kérdem én,mi ezekre az esetekre a logikus magyarázat?Eddig mindig is szkeptikus voltam szellemek terén,de kezdek kételkedni a létezésükben.

Lehet hogy a ház előző tulajdonosa az?(öngyilkos lett,a fiától béreljük a házat)

Vagy valaki más?Légyszíves komoly válaszokat írjatok,mert szeretném már tudni mi ez!Senki nem hisz nekem,csak egy-két ismerősöm,akik szintén tapasztaltak hasonlót,de rajtuk kívül senki,még rokonok sem!


2011. szept. 11. 15:51
1 2 3 4 5
 1/48 anonim válasza:
60%
Bocs, sajnos nem tudok válaszolni, csak érdekel ez a kérdés, és így könnyebben megtalálom ha írok ide.
2011. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 mandarinmag válasza:
mikor kezdődött amikor beköltöztél ebbe a házba vagy később?
2011. szept. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
Kicsivel a beköltözés után(talán 2 hónappal utána,csak saccolom)
2011. szept. 11. 16:10
 4/48 anonim válasza:
43%
off: ez engem is érdekel, és így könnyebben megtalálom.:) bocsi kedves kérdező!
2011. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim válasza:
46%
szerintem lépj kapcsoltba valahogy az eköző bérlövel! vagy quia táblát és lépj kapcsolt ba a kénye(k)el!
2011. szept. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha ez nem kamu,akkor igen,úgy néz ki hogy nem vagy egyedül,és van egy szellemed.Kérd meg szépen hogy menjen el,ha nem megy,keress fel egy papot.
2011. szept. 11. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 Tibroda ***** válasza:
18%
Nagyon érdekes ilyenben még nem nem volt rászem fekete árny? Figyelj valahogy keress fel privátba és ugyírj nyilvánosan nem beszélhetünk erröl.
2011. szept. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
78%

Nem nézel te túl sok horrorfilmet?

Meg ha megijedsz akkor annyira felmegy az adrenalinod hogy jobban észreveszel dolgokat zörgéseket és a képzelőerőd is játszik veled.


De ha zavar és azt állítod érzed a jelenlétet küld el.

Azt hallottam hogy a félelemből és a sötétségből merítenek erőt az ilyen szellemek. Bár én nem jártam még így én úgy hiszem is meg nem is ezt a szellemes dolgot.


De ha egy szellem meg tud mozdítani dolgokat akkor akkor az fordított erőhatások is érvényesek rá elviekben.

Tehát meg tudod védeni magad tőlük.

2011. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak az agyad túl "aktív", így nem tudod megkülönböztetni, hogy mi a valóság és mi a képzelet. Ilyen akkor szokott történni, mikor nagyon sokat foglalkozol például ezotériával, szellemsztorikkal, horror filmekkel.

Bár ez nem magyarázza, hogy a kamera miért viselkedett furán.

Azt nem értem, hogy egy szellem egyáltalán hogy tud a fizikai síkon bármit is tenni, mert szerintem teljesen lehetetlen, hogy egyáltalán szabad szemmel látható legyen, maximum harmadik szemmel, de az, hogy még fizikai alakja is van és gyakoroljon bármilyen hatást a mi dimenziónkra eléggé hihetetlen.

Én is szoktam a sötétben "árnyakat" látni, de ez azért van, mert olykor gyenge az asszociációs képességem, ez mellé még rossz a szemem is, így például nem ismerem fel az ajtófogason lévő táskámat, a tudatlanság pedig megrémít, hogy nem tudom kitalálni, mi az és bemesélek magamnak ilyen olyan dolgot... szerintem a legjobb védekezés az az, ha nem filózol ilyen dolgokon, nem gondolkodsz, hanem mindig határozott maradsz és ha még "üldöz" is egy szellem, akkor nem foglalkozol vele. Mert valahogy úgy érzem én is néha, hogy 'ők' a benned lakozó bizonytalanságból merítenek erőt.

2011. szept. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 mandarinmag válasza:
100%
háth sztem ez hülyeség h nem tud fizikailag csinálni semmit...mert nekem volt olyan miután papám meghalt h elindult zene meg leesett polcról könyv magától..de ez csak a halála utáni bár hétben volt...akkor sem hitt nekem senki...és még mamám mesélte hogy mikor meghalt a papája akkor még úgy volt h a temetésig a halott az ő házukban volt..valami kamrában volt bent a papája..temetés után bement oda mamám és odakiabált anyukájának h:jajj tegnap még itt feküdt hallva a papa..és erre a befőttes üvegek leestek a polcról..lehet hogy ez csak véletlen..de azért kicsit furcsa szerintem!!!
2011. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!