Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy álmomban...

Lehetséges, hogy álmomban kommunikálni szeretnének velem a szellemek/angyalok?

Figyelt kérdés

Néhány hónap óta jelenléteket érzek, amik nagyon zavaróak.

2 napja szellemekkel álmodom.

1. feküdtem az ágyamban, nyitva volt a szemem, de nem tudtam mozogni és állt mellettem 2 valaki (2 jelenlétet szoktam érezni), de nem láttam az arcukat, csak a testüket (mert nem tudtam odafordítani a fejem) és mondtak valamit... Nem emlékszem, hogy mit mondtak.

2. éjszaka álltam az udvaron és nem messze állt, de most csak 1 illető a sötétben (csak vonalak körvonalazódtak, szóval most sem láttam ki az) és ismét beszélt hozzám... De erre sem emlékeztem, hogy mit mondott.


Mit jelenthet ez??


Egy hozzáértő azt mondta, hogy ez angyali jelenlét és azért van most ennyire velem, mert valami nagy változás fog történni az életemben.

Az egyiknél mindig érzem, hogy "jó"... De a másiktól rossz érzés tölt el, úgy érzem, hogy ártani akar nekem.


Mit akarhatnak a tudtomra adni??


SZKEPTIKUS ÉS BUTA VÁLASZOKRA NEM VAGYOK KÍVÁNCSI!


Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2011. okt. 9. 16:14
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jah és ne írjátok légyszi, hogy alvás paralízis, mert ez nem az volt...
2011. okt. 9. 16:16
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi nekem is volt ilyen, de ezek sztem inkább a raptoidok lehetnek.
2011. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nyugi, tudom a választ:

Különleges vagy!

Minden hozzád hasonló ember ezt szeretné hallani.

Elég neked bizonyítéknak ez a kommented: "Jah és ne írjátok légyszi, hogy alvás paralízis, mert ez nem az volt..."

Direkt elvetsz minden ilyet csak hogy különleges legyél és nehogy csak egy átlagos ember legyél.

2011. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Mik azok a raptoidok...??
2011. okt. 9. 16:34
 5/15 anonim válasza:
azt jelenti, hogy fürödjél meg szenteltvízben bratáom, bizony mondom Neked, megszállott tégedet a devil! Ha nem teszel valamit sürgősen, összeomlasz! Keress fel egy természetgyógyászt! NAGGYON SÜRGŐSEN!
2011. okt. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

A reptoid egy földönkívüli faj.

Gonoszak.

2011. okt. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Csináltass egy agyi MRI-t talán segít :S
2011. okt. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Zimu ***** válasza:

Lehetséges. De ne bízd el magad.

A vezetői minden emberrel próbálnak kumunikálni de a legtbben nem "hallják" meg őket...

2011. okt. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet valami olyasmit olvastál vagy filmet néztél.Egyébként a krudi Gyula álmoskönyv azt irja szellemekel álmodni jo.jot jelent.
2011. okt. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

itt megnézheted

[link]

2011. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!