Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehet, hogy hülyeségnek...

Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de Amit a szemem sarkában látok néha, árnyakat, sötét foltokat mozogni, azok lehetnek szellemek?

Figyelt kérdés

Nem konkrétan a kísértetnek megfelelő szellemek.

Másik. Ha olvasok, vagy fehér felületet bámulok, akkor ilyen kis valamiket látok mozogni a szemem előtt. Azok a szememen vannak rajta?


2011. okt. 24. 12:34
1 2 3 4
 1/32 Antimod ***** válasza:
100%
Normális élettani jelenség, mindenki lát ilyeneket mozogni. Ha meg akarod nézni őket rendesebben, elúsznak. Követik a szemmozgásodat.
2011. okt. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

"Ha olvasok, vagy fehér felületet bámulok"

Az nekem is van, főleg ha a kék eget bámulom. A szem sajátossága, nem azonos a szemben lévő kis szöszökkel, amik a szemmozgást követik. Olyan, mintha kis spermiumok kavarognának. :))

2011. okt. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
78%

"Azok a szememen vannak rajta?"

Nem, az csak illúzió. Nincsenek úszkáló lárvák a szemedben. :)

(Második voltam.)

2011. okt. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Az üvegtest foltjai, úgy tudom, ez a nevük.Tehát a szemedben vannak, nem szellemek.Egyébként ártalmatlan jelenség, nagyon sok embernek van.Nagyobb dózisú C-vitamin segíthet rajta.Rövidlátóknál gyakoribb.
2011. okt. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
szellemek? na, erre még nem is gondoltam :DD rövidlátó vagyok, nekem is van egy kis folt a szememen, ami néha elég zavaró tud lenni. dehogy szellem..! XD
2011. okt. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Erről van egy elméletem,de úgysem értené meg senki így megtartom magamnak
2011. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Tényleg rövidlátó vagyok. Köszi a válaszokat!
2011. okt. 24. 14:22
 8/32 A kérdező kommentje:

ma 14:21


Csak rajta, én nem röhöglek ki, erre való ez a kategória!

2011. okt. 24. 14:23
 9/32 anonim ***** válasza:
0%
Amit te látsz az a vakfolt
2011. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló, nézd meg a szem felépítését a bioszkönyvedben, és láthatod, hogy a vakfolt nem látható. -.-
2011. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!