Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan lehet megszabadulni...

Wyatt kérdése:

Hogyan lehet megszabadulni egy gonosz szellemtől, démontól, fantazmától aki ártani akar?

Figyelt kérdés
Szkeptikusok kíméljenek...
2011. dec. 25. 23:18
1 2
 1/11 anonim válasza:
17%
Egy jó pszichiáter segítségével.
2011. dec. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Napkiraly ***** válasza:
80%
bővebben?
2011. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

mondogasd azt, hogy "tűnj el és ne gyere többé vissza"

szméagolnak sikerült:)

2011. dec. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szellem szólítsd fel távozásra vagy szellem űző.démon démon űző vagy költőz el.fantazmia azt meg az agyadba kel legyőznöd mivel az csupán a te agyadban él.
2011. dec. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
van démon űző, szellem űző, olyat kell beszerezni. esetleg fel szólítani, a távozásra. ha a házhoz csapódott nehezebb lesz távol tartani, de ha téged kísért akkor elég a felszólítás is...
2011. dec. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Bővebben az hogy kb 2-3 éve fura dolgok történnek,amukről nem gondoltam h ugymond természetfeletti,sőt!!!nevettem vna ha vki ezt feltételezi!!!! Viszont egy nagyon jo barátom az ország másik részéről nemrég visszautazott.nem árulta el miért.de tegnap közölte h tud rola mik folynak körülöttem.olyan dolgokat mondott amiket csak én tudtam(hisz iesmiről nyiltan beszélni kb annyi mint kiragasztani a homlokunkra a ,,bolon" szót) ő mégis tudta.és állitolag vmivel felbőszitettem vkit/vmit, és közeleg a vége.szerinte veszélyben vok,és ő ezt tudja.nemtudom mit higgyek. Jaaa és mellesleg a pszichiáter nem segit te...nem vok kiváncsi az ostoba válaszokra,ha nem hiszel vmiben minek olvasod????

A többieknek köszönöm a választ,de valamit bővebben??=/

2011. dec. 26. 20:49
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen. Már kiskorom óta foglalkozom a mágiával, és már egy ideje gyanakszom rá, hogy valami megszállt, elkezdtem nyomozni, így találtam rá erre kérdésre.

Aki pénzt kér az űzésért, abban ne bízz, mert nem ért hozzá. Csak kevés igazi mágus van Magyarországon, tudomásom szerint 12-14 körül. Ha egy kamumágushoz mész el, valószínűleg csak felbőszíti azt, ami megszállt téged.

Te is kiűzheted magadból, de ahhoz nagyon nagy lelkierő szükséges. Nyugodt helyen, vagy a szobában szólítsd fel, hogy távozzon, nem vagy hajlandó menedéket kérni neked. A lényeg, hogy komolyan kell gondolnod. Ha jó úton jársz, úgy fogod érezni, mint ha fulladnál, akkor már sínen vagy. Akkor sikerült leválasztanod a lelkedről. Azután addig ismételgesd, hogy távozzon, míg meg nem teszi azt. Lényeg, hogy senki ne legyen a közeledben akkor, mert azt az embert megszállhatja, a másik ok: ha üvöltözöl egymagadban, látszólag a semmihez, akkor nagy valószínűséggel bolondnak fognak titulálni. Remélem, tudtam segíteni. Ha még kíváncsi vagy valamire, írj privátban, vagy ide.

2011. dec. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 User 4574 ***** válasza:
Nem mindegy, hogy szellem, vagy démon! Az előbbi viszonylag könnyű, az utóbbi nagyon nehéz. Ha gondolod, írj privát üzenetet, hátha tudok segíteni. Nyugi, nem kérünk pénzt vagy ilyesmi! :)
2011. dec. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Eddig ahány ember,annyi teoria.de köszönöm annak aki probál segiteni és nem csak bunkózik! Továbbra is várom a válaszokat!


Utolsó: irtam privben!!

2011. dec. 28. 08:43
 10/11 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzet különféle praktikákkal meg lehet szabadulni a rossz szellemektől.. ha kell segítség írj priviben
2011. dec. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!