Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Hogyan idézzek szellemet?

Hogyan idézzek szellemet?

Figyelt kérdés
2011. dec. 27. 15:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
sehogy hagyad őket békén.
2011. dec. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
61%
Ne idézz szellemet, borzasztó veszélyes és egy csomó művelet kell hozzá, pl:a kör megvédése érdekében védővarázslat, stb. Vigyázni kell, mert a rossz szellem megszállhatja a testedet!!!!!
2011. dec. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 SzellemKutató ***** válasza:
0%

Üdvözlet!

Már annyiszor mondtam, hogy a spirituális megtestesüléseknek ugyanolyan a szellemi energiája, mint mondjuk a kedves kérdezőnek. Így a szellemidézés realitása annyi, mint az emberidézésé. Tehát tudományos szempontból NEM létezik szellemidézés. Igaz, hogy rengeteg szellemidézéssel kapcsolatos észlelés, hír terjeng a világhálózaton, de az vagy hazugság, vagy egyszerű érzékcsalódás. Aki ennek ellenére azt hiszi, hogy tényleg sikerült neki, annak az élményeit szívesen meghallgatnám, de természetesen csak privát üzenetek körében.

GH

2011. dec. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Napkiraly ***** válasza:
69%
Hívd, és jön. De nem ajánlom, csúnyán megbánod.
2011. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Pepebaba ***** válasza:
66%
Ha így szeánszozgatsz, akkor megnyitsz egy kaput, ahol jó és rossz szándékú szellemek is előjöhetnek, akár démon(ok) is, amik fizikailag is bántani tudnak, egy idő után kezdesz beleőrülni, hívsz egy ördögűzőt aki lehet hogy nem tudja normálisan kiűzni a házadból/lakásodból a démont (vagy ő is rossz szándékú ember és direkt nem végzi a dolgát), de ezek a lények ha elköltözöl akkor is veled mennek és mindeközben az átjáró még mindig nyitva marad, szóval a szellemek ki-be járkálhatnak de tökmindegy..
2011. dec. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
ne idézz!!!!...míg fiatalabb voltam mi is csináltunk ilyet, átjött a szomszéd és vele. Ma már biztos nem tenném. És nagyon is működik, mi pohárral csináltuk. Kétséget kizáróan működött.
2011. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=8bQNqI3B9xc&feature=related erröl mi a véleményetek? Szerintem ne idézz semmilyen szellemet,semmi közöd nincs hozzájuk,és ha nekik közük lesz hozzád,akkor jó vége nem lesz...Megidézni megidézed,de ha nem tudod visszaküldeni,akkor bebútorozhatsz még egy lakónak :)) Nekem nem kellett idézzek,kis koromban mindig a szellemeket fújták nekem az otthoniak,ha rossz voltam,és egy este pedig ,nem volt senki a házban,és a konyhában a falra néztem,és láttam egy durva jelenséget,én szerényen átmentem a szobámba azóta sem láttam ahhoz hasonlót de nem is akarok :( szavakba leírhatatlan :(
2011. dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
sehogy,nem foglalkozz ilyen baromságokkal,ne keresd magadnak a bajat főleg ha a baj nem keres téged...ne ilyesmivel foglalkozz ert nem tudhatod mi sül ki belőle
2011. dec. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

A szellem idézés először is tiszteletlenség a holtakkal szemben. Másodszor veszélyes szórakozás, mert ha egy szeretett embert szeretnénk megidézni, aki életében még tisztességes is volt, az régen megjárta a holtak útját és részévé vált az isteni Energiának.


Ha rosszat akarsz idézni, az viszont épp a bűnei miatt elpusztult az Isteni energiához vezető úton, mert az valóban maga a pokoli út, az maga a sok km széles láva tömege!!


Tehát csak olyan holt lélek fog esetlen odatévedni erre a praktikára, aki életében egy gazember volt és valahol a világ másik felében halálra is ítéltek és megérzi amit ide oda csapódik a világban, mielőtt lerántaná a Földünk ereje a mélybe.


Az viszont ha beleavatkozik egy ilyen halottidézgetőnek az elméjébe az számítson arra hogy elmebajt kaphat, vagy nagyon komolyan megbetegedhet.


Szóval jobb nem szélhámoskodni ilyesmivel! A holt lelkek energia-létezések, emberformát rajzolnak az energia szálai és pont akkora mint életében volt, amikor átszőtte a testet belül és kivül. Az a legveszélyesebb ebben, hogy maga a mozgó gondolat energia, amely beletolni képes az élő tudatába, testébe, szerveibe, nincs előtte akadály!


Csak az tudja milyen a lélek és mire képes, aki megtapasztalta a testből való kilépést életében. De ez nagyon ritka képesség. Ezzel a képességgel szinte idő nélkül bejárható a világunk még a Földünk belseje is. Fantasztikus. Ezt elmeséltem egy könyvemben, és minden ezzel kapcsolatos dolgot.

2011. dec. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Az utolsó válaszolónak csak gratulálni tudok,hiszen nagyon szépen és értelmesen megfogalmazta egy pár mondatban a szín tiszta igazságot :) Amúgy az élöktöl is lehet félni,hát akkor kedves kérdezö mit szeretnél egy eltávozott lélektöl (halottól) ? Inkább okosodj meg elöször is tanulj meg alkalmazkodni az élethez,majd fogsz találkozni elég szellemekkel,amikor eljön a te vég idöd. Hiszen a halál nem vállogat,és ajánlom,hogy ne idézz te senkit,mert az életeddel játszol.
2011. dec. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!