Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Gonosz szellem elűzése lehetsé...

Wyatt kérdése:

Gonosz szellem elűzése lehetséges? Valóban tudnak gyilkolni? =s

Figyelt kérdés

Azt már tudom h szellem,de h mivel haragitottam fel...erre nemtudok válaszolni.de szeretnék véget vetni az egésznek!!!! ,,ajánlatok"????sos

Aki nem hisz ezekben suhanjon át a kérdésen,kössz...


2011. dec. 29. 22:30
1 2 3 4
 21/33 Timoking ***** válasza:
69%
Ti tenyleg elhiszitek ezeket a hulyesegeket? En azert jarok ebbe a kategoriaba hogy rohogjek az idegbetegeken. ittvoltatok mikor Feri meg 404 elment 1 utazasra es hetekig mentek dogivel az uzenetek, facebook oldaljuk is lett ahova sokan irtak es mi lett az egeszbol??? Semmi, csalok voltak. Szoval, van amit en is elhiszek de az ilyesmit nem.Az egy megoldas hogy imadkozz Istenhez, ez tenyleg a leghasznosabb amit tehetsz.
2012. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 Napkiraly ***** válasza:

1. Imádkozz Istenhez

2. Vegyél ilyen elektromso egér és patkányriasztót, meg mindenféle elektromos xart magad köré, a szellemek nem szeretik az elektromágnesességet

3. Meditálj, hívd segítségük a fényt, és szólítsd fel hogy távozzon a fénybe és vond meg tőle a meghívást

4. Keress ezzel foglalkozó papot

2012. jan. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

:)

ne félj tőle. nincs fizikai teste, azért szellem.

(és még csak az sem biztos, hogy tényleg szellem.)

Szerintem is az a megoldás, hogy küldd el a francba, és utána ne vegyél róla tudomást.

a félelmen bármi, amiben hiszel segíthet (imádság,amulett, fénygömb köréd...)


és az nem igaz, hogy minden ami létezik, arról be lehet bizonyítani, hogy létezik. valaminek csak a hatását lehet érzékelni (lsd. sötét anyag)


kikibiki, szerintem a Te szellemed egy megerősödött gondolatforma volt (valami, amire nagyon sokszor gondolsz, és megerősödik az asztrálsíkon)

2012. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva fogalmam sincs mit higgyek.sokat kiprobáltam az itt és/vagy priv.ban irtak közül de az eredmény...nemsok.

Le kell szögeznem hogy én (hál' Isten) még nem láttam,és őszintén szolva ennek örülök.viszont a félelem, és a hirtelen hangulatváltozás ugyanugy megmaradt. A barátom szerint még itt van.az az eset ami tavaly nyáron történt,nem ismétlődött meg.szerinte ez nem jel.bármikor előfordulhat h ujra ,,támad", semmit sem szabad kézpéznek vennem. A kérdés tehát még aktuális. Itt néhányan erőteljes felszolitást ajánlanak,mások egyenesen butaságnak tartják h ne adj Isten tegezzem.sajnos ez sem előrébb sem hátrább nem vitt.:S továbbra is várom a válaszokat de csak olyanoktol akik valoban segitő szándékuak,és nem szkeptikusok...köszi azoknak akik eddig irnak/ és irni fognak!!!!!

2012. jan. 4. 09:17
 25/33 zenevilag válasza:
meny el egy paphoz és imádkoz
2012. jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

1.Ne tegezd és ne sértsd meg mert annak tényleg csúnya vége lesz ahogy előttem is írták!

2.Égess fehér gyertyákat és füstölőket!

3.Locsolj minden szobába szenteltvizet!

Én ezekről hallottam de ha valamit kifelejtettem még írok majd! De az elsőt tényleg tartsd be!

2012. jan. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim válasza:
Szellem nemtud gyilkolni.. A szellemeknek az a feladatuk, hogy magasabb rezgési szintre emeljenek,emellett nincs a szellemvilágban se tér se idő. A rossz szellemek tudomásom szerint csak ijesztgetnek viszont nem ártanak, bár volt olyan ember aki diliházba került miatta. Egy biztos, a klasszikus fehér gyertya. Megkéred szépen hogy menjen el, és mivel nincs más választása, elmegy. De ha mégmindig kerget a balszerencse, nézz utána a megtisztításoknak.
2012. jan. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 yossarian44 ***** válasza:

Na figyi.


Az, hogy az összes módszer, amit javasolnak az izé elűzésére, nem válik be, az már elmond valamit. Tudom, hogy a "szellem" magyarázat egyszerű, mivel rajtad kívülálló tényező, a problémát nem magadban kell így keresni. De azért nem kell a választ lesajnálni, mert nem a te elméleted támasztja alá.


A javaslatom a következő.


Menj el egy pszichológushoz, és beszélj neki a hirtelen támadó félelemről, arról, hogy kiráz a hideg, és hogy úgy érzed, hogy folyamatosan balszerencsés vagy. NE ejtsd ki a szellem szót a szádon, csak beszélj neki ezekről a tünetekről, lehetőleg ne tudja, hogy te ezt szellemnek tulajdonítod. Ha pirulát ad, akkor alaposan olvasd át a mellékhatásokat, és csak aztán vedd be - így legalább tudod, hogy ha valami furát észlelsz megint, az a pirula hatása-e vagy sem - ha kezelést javasol, akkor járj be hozzá egy darabig, hátha segít.


Ha kezelés vagy gyógyszer miatt elmúlik, akkor legalább tudod, hogy nem szellem volt, hanem egy közönséges pánikbetegség - mert nagyon annak látszik a leírás alapján.


Ha nem használ, akkor nyugodtan űzz tovább szellemet.


Tudom, hogy ez egy kicsit időigényesebb megoldás, mint a sarokba kiabálni, de mit veszíthetsz?

2012. jan. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Utolsó! Most nem azért,de azt hiszed,hogy gyogyós? Kérdező! Utána néztem az interneten és ahogy elnéztem sok olyan eset volt,ahol pl a kutyát ölte meg a szellem meg az egész családot...De szerintem ez hazugság...Bár...van benne valami. Egyáltalán nem tudnak gyilkolni,csak ha neki adod a lelkedet és akkor beléd száll...Na de ez nem lényeges :) ... Az a lényeg,hogy csak ilyeszteget...Lehet,hogy nem is démon...vagy gonosz szellem...Gondolj bele! Ha meghalnál és ott maradna a lelked akkor te nem sétálgatnál ott?? Én igen...Na de mind1...Nem tud gyilkolni az a lényeg.
2012. jan. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 yossarian44 ***** válasza:

Nem, kikibiki, azt hiszem, hogy pánikbeteg, esetleg mellé depressziós, és babonás emberek mellé telebeszélték a fejét, ami miatt most ott keresi a problémát, ahol nincs.


A gyogyós szót elég nagy bunkóság lelki-beteg emberekre alkalmazni.

2012. jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!