Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Srácok, most komolyan. Tényleg...

Srácok, most komolyan. Tényleg létezik szellemidézés, meg ilyesmik? TÉnylegesen igaz, vagy furcsa emberi kitaláció?

Figyelt kérdés
2012. jan. 2. 22:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nos én hiszek abban ,hogy a létezésünk nem ér véget a halállal, de a szellemekben, kísértetekben, szellemidézésben nem hiszek. Ugyanakkor vannak emberek, médiumok akik azt állítják tudnak kapcsolatot teremteni a halottakkal, látomásokat küldenek nekik, stb. És páran már az oldalon is megpróbálták, nem tudom milyen sikerrel. Bár azért az elgondolkodtató, hogy egyes esetben ezek a médiumok milyen dolgokat tudnak olyas valakikről akikkel még életükben nem találkoztak.
2012. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
4%

Nem létezik, kitaláció.

Csak egyes emberek tényként állítják be a kitalációikat, a sok h*lye meg elhiszi.

2012. jan. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Narez válasza:
68%
Én hiszek benne, felőlem nézhet hülyének annak aki akar :)
2012. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
68%
Én is hiszek benne.És nem egy ismerősöm mondta hogy olyan történtek vele ami nem normális.Sőt olyanokat is tudok akik látják a szellemeket.:)De inkább ne zargasd őket.Tudom érdekes meg minden, de van hogy akit megidéztél ott is marad veled, rád ragad.
2012. jan. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

igen. és szerintem se foglalkozz vele. az ember ösztönlény. ha ilyesmit lát besz**ik. de nagyon.

sztem ha félni akarsz, nézz meg egy jó horrorfilmet, vagy tanulmányozd az ország gazdasági mutatóit.

2012. jan. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is hiszek benne, csak nem úgy, ahogy el van terjedve, hogy elõjön a szellem és megszálhat, meg ilyenek. Vannak a nem fizikai valóságban résztvevõ "segédeink", vanaki szerint ez a lelkiismeret, akik befolyásolják a gondolatainkat. Szellemidézéskor velük kommunikálunk, de szó sincs róla, hogy Hitlerrel is elbeszélgethetsz, ha épp kíváncsi vagy, mért szabdalta szerencsétlen zsidókat.

Lehet hogy hülyeséget mondok és beképzelem magamnak azt, hogy tényleg beszélek velük, de egy biztos: ilyenkor gyorsabban gondolkodom, kreatívabb vagyok, nyugodt vagyok. Tehát segítenek a védelmezõim.

2012. jan. 3. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%
Léteznek szellemek, vagyis démonok. Az egyetlen természetfeletti lény akivel érdemes kapcsolatot teremteni Jézus, vele nincs mitől félned, a többivel nem érdemes szórakozni, mert nagyon megjárhatod. És a Jézussal való kapcsolatnál nincs csodásabb dolog!!!!
2012. jan. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 SzellemKutató ***** válasza:

Üdvözlet!

Csak egy rövidke vélemény. Szerintem a köznyelven "szellemnek" hívott spirituális megtestesülésekre van tudományos magyarázat, de ezt nem azt jelenti, hogy létezésüket is bizonyítani lehet.

De szellemidézés, jóslás, karma, reinkarnáció, meg a többi alaptalan katyvasz kevésbé valóságos.

GH

2012. jan. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 darkgirlrosetta ***** válasza:
Az olyasmikben,hogy lélekvándorlás,jóslás meg hasonló hókuszpókuszokban én sem hiszek. Amiket elhiszek,azok a szellemek létezése,hogy létezhetnek különleges képességű emberek,a hitem(keresztény vagyok),tehát a démonokban is hiszek,na és a szellemidézés erejében is,de szerintem ilyesmit a legnagyobb marhaság csinálni,mert a szellemeket zargatni,hogy is mondjam...káros az egészségre.:D És én nem azért hiszem el ezeket a dolgokat,mert megártott a sok Scooby Doo,hanem tapasztalatból,mert én láttam,hogy ezek a dolgok léteznek. Épp emiatt fel is vállalom a hitemet ezekben a dolgokban,és aki lehülyéz emiatt,azt visszahülyézem.
2012. jan. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Én nem is cáfolom és nem is igazolom de lehet hogy de csak lehet hogy léteznek.NEM BIZTOS!
2012. júl. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!