Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Bloody Mary? Kitalálció az...

Bloody Mary? Kitalálció az emebrek rémisztgetésére?

Figyelt kérdés
Egyáltalán ki az??
2012. jan. 9. 19:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, h Bloody Mary = Mary Worthington.
2012. jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

" Uralkodása alatt a római katolikus vallást próbálta visszaállítani az akkor már protestáns angolok között. A Katolikus melléknévvel is szokták illetni, valamint Véres Máriának (Bloody Mary) is szokás nevezni a protestánsok elleni kemény fellépése miatt."

forrás : wikipédia

2012. jan. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

ma 10:47 vagyok

A wikipédia I.Mária Anglia királynéjáról írta.

2012. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Bloody Mary

Bloody Mary egy Mary Worthington nevű lány szelleme, aki 19 éves korában lett gyilkosság áldozata. A gyönyörű lány az indiai Fort Wayne-ben élt egyedül, amikor valaki betört lakásába, és brutálisan meggyilkolta; egy késsel kiszabta szemeit. Mary halála előtt még egy tükörre megpróbálta felírni és egy rendőrnek elmondani gyilkosa nevét, ám csak annak töredéke hangzott el: T-R-E. Az emberek a sebészként dolgozó Trevor Sampsonra gyanakodtak, tettét bizonyítani azonban sohasem tudták.

Mary szelleme azóta tükrökben kísért, és aki kimondja háromszor "Bloody Mary" nevét, ő megjelenik, és megbünteti az olyan embereket, akik gyilkosság titkát rejtegetik; kivájja a szemüket. A kísértet elpusztításának egyik módja a holttest hiányában, hogy szembetartanak vele egy tükröt, így tükörképét vádolva egy halálesetért, önmagát pusztítja el.


Ez is wikipedia.:)

2012. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy humbuk semmi nem igaz belőlle. Én kipróbáltam és még mindig élek.
2012. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!