Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Az árnyemberek léteznek? Meg...

Az árnyemberek léteznek? Meg lehet őket ölni?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam, hogy léteznek ugymond árnyemberek, akik pár másodpercig vannak jelen, rossz szándékúak, de mivel mást nem tudnak, ezért csak ilyesztgetnek, valamit csak körvonaluk és fekete füstszerü tesük látszik. Aztis olvastam hogy abból táplálkoznak ha megijesztenek valakit és a félelméből nyernek erőt, Szóval arra gondoltam hogy ha én nem félek hanem mondjuk bátran a szemébe nézek meg tudom-e ölni?
2012. jan. 18. 15:04
1 2 3
 1/23 Nagy Noéémi ***** válasza:
41%

Ez nem dementor!:DD

De végülis...kitudja ><

2012. jan. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%

Nekem volt ezzel tapasztalatom. Otthon voltam, bevoltam szívva, elmentem wc-re, utánna kezetmostam mert véletlenül lehugyoztam a kezem. Mosom, mosom egszer csak felnézek a tükörbe, erre ott áll mellettem egy fekete ködszerü valami, de kb 1-2 mp-ig volt csak ott. hát mondanom se kell mennyire beszartam, gyors befutottam a szobámba a takaró alá :DDD

Remélem csak fles volt :D

2012. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
45%

nem léteznek

ahogy reptoidok,klotyó-manó,és medvedisznó ember sem :)

2012. jan. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Sokan vannak így, tükörben én is láttam magam mögött, de azt hozzá kel tegyem hogy elötte F.E.A.R.-oztam. A kérdés még mindig nyitott meg lehet őket ölni?
2012. jan. 18. 15:24
 5/23 anonim ***** válasza:
26%

Nem lehet megölni azt, ami nem létezik. Remélem érthető.

Attól, hogy képzelődsz még nem jelenti azt, hogy amit képzeltél az a valóságban is jelen van.

2012. jan. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
76%

ma 15:29

Lehet furán hangzik, de rajtad kívül nem képzelődik minden ember.

2012. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
59%

"ma 15:29

Lehet furán hangzik, de rajtad kívül nem képzelődik minden ember."


Szép logika, bár én nem látom hol állítottam azt, hogy én képzelődök. Lehet furán hangzik, de ezek a dolgok nem valóságosak. Színtiszta pszichológia + neurológia.

2012. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%

15:22

Én hiszek a medvedisznóemberben és a csillámfaszlámában is...

2012. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
XD azé jó hallani hogy nem csak én szoktam trollkodni.
2012. jan. 18. 16:52
 10/23 anonim ***** válasza:
37%
Mit trollkodsz? Az élő árnyemberek nem csak kitalált személyek!!44!4!négy!négy44négy!!!négy
2012. jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!