Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Meg zakkantam? VAGY tényleg igaz?

Meg zakkantam? VAGY tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Néhány napja temettük az ismerősünket de azóta tisztára úgy érzem mintha itt lenne a házban.Emeletes házban lakunk,és mikor ki megyek a konyhába mindig úgy érzem hogy ott van mögöttem.És este se szoktam olyan jól aludni mert amikor becsukom a szememet akkor mindig olyan érzés fog el hogy ott van a szobámban.A szüleimnek nem akarom el mondani mert félek hogy hülyének néznek.Lécci válaszoljatok!(és csak értelmes válaszokat várok!)

2012. jan. 20. 16:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
43%
Valami odaköti még ahhoz a helyhez, így biztos vagyok benne, hogy még ott van. Ne sírjatok, ne gyászoljatok, mert ezzel csak neki okoztok gondot. Ő már elment, elhagyta a fizikai világot, tovább kell lépnie asztrál síkokra, fejlődnie. Viszont földi időben 48 napja van egy léleknek, hogy átmenjen a túlvilágra, tehát még van idő. A szellemeknek nincs időérzékük, viszont sokkal kevesebbnek érzékelik ott az időt, hogyha meg akarnánk határozni.
2012. jan. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! És amúgy most is egyedül vagyok és most is úgy érzem hogy itt van, alig merek ki menni néha napján egy pohár vízért.
2012. jan. 20. 16:43
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Szija nekem dédimamám halt meg múlthét hétfőn. Utána néhány napig ugyanez volt velem is. A temetés után viszont mintha teljesen megszűnt volna ez a dolog. Nyugodj meg! Bántani úgysem fog, előbb utóbb átkel!

remélem segítettem

18/L

2012. jan. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell félni tőle, semmiképp se. Ő megvéd Titeket, hogyha olyanra kerül a sor. Csak a fizikai testét vesztette el, attól még ő ugyanolyan. Ha hívtok egy olyan embert, akinek nyitva van a harmadik szeme (nem muszáj médium), az látja is az ismerősötöket.
2012. jan. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Nagyon sok mindenben segítettetek!télleg nagyon köszi
2012. jan. 20. 17:04
 6/21 anonim ***** válasza:
Nagyon kötődtél az ismerőshöz érzelmileg? Itt (és magadnak is) bevallhatod.
2012. jan. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
49%
Nem zakkantál meg és nem is igaz! Kötődtél az ismerősödhöz és sokat foglalkoztat a halála. Ott van a gondolataidban,de a szelleme ninss ott. Ne higgy az ilyen középkori babonáknak. Látót és egyéb ilyen csalókat pedig felejtsd el.
2012. jan. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
80%
Nálam is volt egy hasonló, csak mi kertes házban lakunk. A nagymamám halt meg aki ott lakott a házunk mellett lévő kis lakásban ahol volt kis konyha, kis fürdő meg egy kicsivel nagyobb szoba. A nagyim nem itt halt meg hanem a kórházban és amikor ezt megtudtuk akkor a következő napokban mindig úgy éreztem hogy mintha itt lenne a szomszéd szobában vagy mellettem. Egyedül csak a bátyámnak magyaráztam el a dolgot hogy mi a helyzet, ő valamennyit elhitte a dolgot kicsit utána nézett és azt mondta hogy csupán a szívünkben él és a gyászolás hatására ezt mentálisan beképzeljük. A temetése után rengeteget sírtam utána mert gyakorlatilag a 2. anyám volt pedig apámnak csak a nevelő anyja volt ő igazából. A lényeg az hogy amint eltelt egy kis idő kicsit megnyugodtam akkor ez az érzés is elmúlt, főleg akkor amikor bő 2 hónap után a szobáját kitakarítottuk meg kicsit átépítettük a helyet mert hát apámnak ez így könnyebb volt ha a kislakás látványa nem emlékeztetné őt így ennyire hanem kapott egy új festést kicsivel több formát meg a kisebb műhelyt is hozzáépítettük így a bátyámnak lett egy saját lakása ahol most a barátnőjével lakik. És azért lett ez így megcsinálva mert így enyhíti a család fájdalmát a dolog. Úhh kicsit hosszadalmasra sikeredett bocsi, de neked javaslom azt hogy idő után próbáld eltörölni azokat amiktől fáj az ha ráemlékezel.
2012. jan. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
41%
Ha a barátod volt akkor miért félsz a szellemétől?
2012. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem csak nem vagy még túl tragédián, vagy egyszerűen csak folyton ott van a gondolataidban. Szerintem csak beképzeled az egészet, érzékcsalódás. Próbálja másra koncentrálni, tudom, hogy könnyű mondani, de szerintem ez a megoldás. Mindenesetre ne siettesd a gyász folyamatát, mindennek meg kell történnie a maga idejében. Ez hozzátartozik az ember pszichéjéhez.
2012. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!