Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi lehet ez? Szellem? Vagy...

Mi lehet ez? Szellem? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

történt az hogy párnapja láttam egy nagy világítást...a szobám vége a plafonnál teljesen elvilágosodott...

itt elkezdtem félni...kinyítottam az ajtót...

akkor meg magam előtt láttam és olya érzésem wolt mintha walaki hozzám érne..

másnap kezdtem hallani hogy valaki mindig szólít a nevemen...akkor elwan zárva a csaj és hatalmas csöppegbe jön a víz..hallok és látok körülöttem dolgokat..

félek szerintetek mi lehet ez és mit csináljak hogy vége legyen ennek az egésznek:?


2012. jan. 31. 16:44
1 2
 1/16 anonim válasza:
Elvan zárva a csaj? Amúgy meg minek kell mindent W-vel írni? Kérdésedre viszont: Szerintem lehetett szellem... de háát nemtom ._.
2012. jan. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
57%
valami más, nyugodj meg és engedd ki a csajt
2012. jan. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Először tanul meg olvasni(mert lehet azt sem tudsz), olvasd el a kérdés kiírására vonatkozó szabályokat, majd a szabályokhoz hűen, tanulj meg helyesen írni, MAGYARUL!
2012. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Shai-Hulud ***** válasza:
63%

Szerintem fordulj orvoshoz. Vannak köztük nagyon türelmesek is, akik figyelmesen végig fogják hallgatni a történetedet. Majd ők segítenek, "hogy vége legyen ennek az egésznek".


Ma már a tudomány csodákra képes!

2012. jan. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 Tom Benko ***** válasza:
40%
Szellem biztosan nem. Inkább hallucinációnak tűnik, szerintem keress fel egy szakembert.
2012. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
55%
Nekem is volt 1 éve hasonló problémám. Mindig láttam valakit magam mellett, éjjelente mindig azt éreztem, hogy megérintett és még a lélegzetét is éreztem és én is hallottam hangokat amint lecsuktam éjjel a szemem. Eleinte féltem is. Aztán elmentünk Horvátországba és kíváncsi voltam, hogy segít -e ha kikapcsolódok, de nem, akkor is éreztem és láttam is, hogy ott van valaki mellettem. Néha a olyan volt mintha a nagypapám lett volna, aki szegény már meghalt. Aztán beszéltem egy természetgyógyásszal és azt mondta, hogy lehet képzelődöm, de lehet, hogy tényleg velem van valaki, mert vigyázni akar rám vagy pedig annyira szeretném, hogy velem legyen az a valaki, hogy tényleg ott van velem... Nemkérek ehhez idióta hozzászólásokat! Ilyen bárkivel megeshet. Egyébként nem kell félned tőle, mer bántódásod úgy sem eshet emiatt. Az lehet, hogy ijesztő és félelmetes, de csak ennyi.
2012. jan. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
29%
szerintem skizofrén vagy
2012. febr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
46%
Lehet szellem...nekem is volt ilyen, bár nem ennyire durván. Én úgy védekeztem ellene, hogy felszenteltem a szobámat. A neten megtalálod hogy kell. Azóta nyugodtan alszom, a ház többi része necces. Például ha a konyhában villanyfényben gyakran lekapcsolódik a lámpa, "érzem" hogy valaki van a folyosón, hallok dolgokat (nem beszédet) néha...nem vagy skizofrén meg semmi ilyesmi, az okoskodó hozzászólók szűklátókörűek.
2012. febr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Tom Benko ***** válasza:
0%
@8: Vagy csak szimplán értelmesek...
2012. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a Sárgaszemű démon az Odaátból....
2012. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!