Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Most akkor megszállt egy szellem?

Most akkor megszállt egy szellem?

Figyelt kérdés

Már 4 éve kosarazok, és a csapatból mindig én voltam a legügyesebb és a leggyorsabb. Csapatkapitány (és irányító) voltam. 2011 augusztusában bekerültem a gyerek válogatott kosárlabdázók közé, és itt is én voltam a legügyesebb játékos, és a leggyorsabb. Augusztus 22. hétén elmentem 5 napra a régi csapattársaimmal és a régi edzőmmel táborba. Ez után 1 hétig nem voltam az "új" edzésen. Mikor az 1 hét eltelltével újra voltam edzésen, már nem a régi voltam, labdavezetés közben mindig "elment" a kezemből a labda. A meccseken kosarat(gólt) nem, dobtam. És ez van máig. Hetente 4x van edzésem , abból 2 db meccses. Azokon a napokon mikor meccses nap van mindegyek napon úgy megyek haza, hogy kifordul1-2 könnycsepp a szememből.

A szüleim szó szerint hülyének néznek emiatt a "megszállt egy szellem?" ügy miatt. Állítólag a kistestvéremet megijesztettem ,mert nemmert kimenni wc-re fényes nappal. 8 éves a hugom .

Most akkor tényleg megszállt egy szellem?

A válaszokat előre is köszönöm!



2012. febr. 1. 19:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Gyakorolj többet, vagy pihenj. Sportolóknál előfordul, hogy "túledzik" magukat, vagy esetleg a kihagyott idő volt sok/kevés.
2012. febr. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

1. Köszönöm a válasz!!!

De szerintem 5és fél hónap alatt már visszaedződhettem volna.

2012. febr. 1. 20:06
 3/10 anonim válasza:

Nem hiszem, hogy szellem szállt volna meg. Az ember ahogy nő, ahogy telik az idő, változik a szervezete, teste. Nem lehet, hogy nőttél (hány éves vagy?), és ez akadályoz az ügyes mozgásban. Vagy az is lehet, hogy a többiek kapták össze jobban magukat, és ez megzavart téged, és azóta vagy ügyetlenebb, mint korábban.

Én annyit tanácsolok, hogy ne parázz, nem a világ vége, ha nem maradsz a legügyesebb játékos. Próbáld meg élvezni az edzéseket, és a meccseket, és idővel hátha visszatér az ügyességed is. :)

2012. febr. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azért vagy ügyetlenebb, mert ilyen hülyeségeken töröd a fejed, ahelyett, hogy igazán azzal törődnél amivel kéne. Ne azon agyalj, hogy "jaj istenem, megszállt egy szellem", mert akkor soha nem fogsz újra élsportoló lenni, inkább eddzél szorgosan s gondolj arra, hogy szellemek nincsenek, vagy ha véletlenül mégis, akkor sem szállogatnak meg embereket úgy poénból.
2012. febr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
szerintem vegyél puskacsövet a szádba, az biztos megijeszti. ha nem, akkor húzd meg a ravaszt is
2012. febr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
L. O. L.
2012. febr. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Még várom őket. Utolsó elötti: köszönöm a hasznos tanácsot!

Külben 11 és fél éves vagyok.

2012. febr. 2. 21:09
 8/10 A kérdező kommentje:
Akarom mondani: utolsó elötti elötti!!
2012. febr. 2. 21:11
 9/10 Hagenti ***** válasza:
Nem sokkal vagyok idősebb nálad és olyan 3éve űzöm az ezotériát, okkultizmust.Volt részem démon idézésben is.Hidd el téged nem szállt meg semmi.Kijöttél a gyakorlatból.Szellem azokat szál meg akik idézés közben félnek.
2012. febr. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ez nem igaz utolsó, a gonosz lények nem válogatnak, bárkit megszállnak, még azt is aki nem fél, és akár évekig is benned maradnak, én már voltam démoni befolyás alatt, és megmondhatom hogy elég kellemetlen dolog, de azért van segítség(angyalok), és szívesen is segítenek. Legyen áldott az Úr
2014. jan. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!