Szellem vagy mi?

Figyelt kérdés
Annyi a lényeg, hogy már egy jó ideje esténként látom magamat, csak valahogy máshogy (pl: a szeme fekete,meg úgy az egész, de azé jól ki tudom venni, hogy én vagyok) Senki más nem látja, de sokszor, utcán, otthon, én találkozok vele és általában csak néz, én is csak nézem őt, majd megyek tovább, mer nem tok mit csinálni, ő meg tovább néz. Más sosem látja. Valakivel volt már ilyen? Mit csináljak hagyjam, vagy esetleg szólítsam meg?

2012. febr. 4. 09:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy azt várja, hogy köszönj neki. Azért néz.
2012. febr. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Én félek! :(
2012. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
92%

Te magad vagy az!

Nem sok idő múlva feltalálod az időgépet és visszajössz hogy figyelmeztesd magadat egy közeledő katasztrófára.

Viszont a téridő paradoxon miatt nem mered magad megszólítani, mert nem tudod, hogy mi fog történni ha megteszed.

Hamarosan kapni fogsz egy levelet, vagy valamilyen jelet amiben közlöd magaddal hogy mire kell figyelned.


Légy résen!

2012. febr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Előző, vicces, de engem egy kicsit komolyan zavar! (meg egy kicsit félek is)
2012. febr. 4. 13:18
 5/27 anonim ***** válasza:
Úristen ez nagyon durva ha igaz:S Még nem is hallottam ilyet. Milyen érzés? Mármint negatív, félsz, hogy bánthat, vagy inkább pozitív?
2012. febr. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Az első pár alkalommal azt hittem hogy meg akar ölni. Még félelmetesebb volt mikor az utcáról bebámult a házba (engem pont nem láthatott). Aztán már nem félek tőle (annyira) de még mindig nem értem és egy kicsit zavar is.
2012. febr. 5. 09:05
 7/27 anonim ***** válasza:
kérdezd meg ki ő és mit akar
2012. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
25%
Szokj le a drogokról meg az alkoholról és keres magadnak más szorakozást!
2012. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Nem próbáltál meg hozzászólni? Én a helyedben ezt tenném. Ha van vmi fejlemény leírhatnád!
2012. febr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Háát megpróbáltam, mikor közeledtem felé felállt a székről és elment, majd a házunk fala mögött eltűnt. Nagyon be vagyok szarva, de remélem csak beképzelem, másokkal még nem volt ilyen? Mit csináljak? Pszichologikushoz vagy médiumhoz nem akarok menni.
2012. febr. 6. 14:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!